chris

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käidud ja elatud seal ja sai kaasa võetud 9 kuu tabletid. Polnud probleeme :)

Käisime teemaalgatajaga samades paikades ja ainus võimalus nii kallilt süüa ja riideid osta on ilmselt tehes seda turistipiirkonnas vms. Ise sõime NY 7usd. buffee niipalju kui jaksasime - 1 inimene, Sõitsime metrooga päevapilet 7usd. Lennujaamast hotelli ja tagasi saime tasuta hotelli bussiga. Miamis sõime väljas ka 5usd. inimene ja kõht sai muide täis :) Tervislikum ja väga hea toit umbes 7usd. inimene, joogid ( mahl) super head. Puerto Ricos elasime mägedes villas, ning toidu tegime ise. Kogu toit, jook, esmatarbekaup nädalaks kahele läks maksma 800eek. Ja sellest sai korralikult söödud, väljas söömas ei käinud kordagi. Riided, jalatsid, kellad jne ostsime kõik Miamist ja hinnad olid kordi odavamad kui Eestis. Püksid max. 20usd. särgid 5usd. jalatsid (firma toss) 30usd. Loomulikult ei saa võrrelda Miami South Beach - i hindu äärelinna kaubanduskeskustega. Järgmine kord otsi ikka mõni parem koht shoppamiseks.

Vaatasin juba ka laevaga mineku variante. See tallinki pakutu ei tundu eriti mõistlik kuna jõuab hilja õhtul saksamaale, siis tuleks ikka kuskil seal veel ööbida ja hommikul edasi minna. Aga Stockholmi kaudu pole veel vaadanud. Matkaautoga minekut pole, seega tuleb kindlasti kuskil hotellis ööbida. Ja Düsseldorfis peaksin olema laupäeva õhtuks seega pühap kiirtee jääb ära.

GPS on olemas ja kasutame tihti, tavaliselt reisime lennukiga ja rendime auto. Siis on kaasas ka GPS, nüüd läheks oma autoga mööda maad, ning autol GPS tehasepoolt juba peal.Ilma selleta ei julgeks väga sellist reisi ette võttagi. Kuigi jah saab ka kaardi lugemisega hakkama, kuigi siis oleks reis vaid suur kaardilugemine. Oleme ka nii sõitnud, paljud asjad jäävad lihtsalt nägemata. To: tiinatriinu Me ei tahaks tegelikult väga öösel sõita, sellepärast plaanisimegi kuskil poola piiri lähedal ööbida. Ilmselt on jah parem mingi öömaja bron. Küsimus ongi sellest, et mis kell peaks teed alustama Taln. st et jõuaks enne ööd poola piiri lähedale. Ja mitu päeva läheb aega reaalselt Düsseldorfi jõudmiseks. Sealt edasi pole enam ajalimiiti, Pariisi peaks sealt jõudma ühe päevaga. Ehk on ka kellelgi mõni Pariisi hotelli soovitus?

Tegelikult ei olegi meil nende kolme riigi vastu midagi. Lihtsalt meil oleks vaja kindlal kuupäeval olla Düsseldorfis, ning eestist sinna jõudmiseks aega vaid 3-4 päeva. Tagasi tulles oleks võimalik ka rohkem neid riike uudistada. Söögipeatuseid tuleb kindlasti teha ka nendes kolmes riigis :)

Ise küll pole kohanud,seal üldiselt ikka puhas igalpool.