luikster

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

6 meeldimist
10 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lendasime esimese ehk 2. juuli reisiga Rooma. Kõik toimus tõrgeteta. Lennuk oli täis nii minnes kui tagasilennul. Rooma on imeline - soovitan kõigile!

Mina täna laadisin alla - on kolmekeelne. Segadust tekitab see, et kasutatakse erinevaid nimesid: EL reisipass vs sertifikaat.

Tulime just kaks nädalat tagasi sealt. Marina piirkonnast on JBR rand vaid jalutuskäigu kaugusel. Rannaäär on täis beach club´e.  Lähed kohale ja maksad, saad varju, toolid ja rannarätid. Samas on ka avalik rand, mis on tasuta. Soodne võimalus on osta kuskilt lähedalt pudi-padipoest päikesevari ja see ise liivale püsti panna. Paljud kasutasid seda varianti.

Hotellide rannaklubid on ka loomulikult olemas. Soovitan vaadata https://www.groupon.ae/. Selles keskkonnas on palju tuuride, rannaklubide, söögikohtade sooduspakkumisi. Oleme kasutanud ja kõik toimib väga hästi.

Eile kell 12 tegime Synlabis ja öösel kell 00.30 olid vastused käes (3 inimest). Vastuse saabumise kohta tuli meil ja sms. Sertifikaadid printisime synlabi kodulehelt välja.

@karvanejakole Kõik lennud on otse AirFrance´st ostetud ja ühel piletil.

Emirates koduleht ütleb: must hold a negative COVID‑19 PCR test certificate for a test taken no more than 72 hours before departure.

Ma ise kaldun arvama, et arvestatakse viimasest otselennust ehk mitte Tallinnast, kust me hommikul alustame teekonda, vaid lennust Pariis-Dubai.

Transfeerid, juhul kui ei vahetata lennujaama ning ei väljuta transiitalalt, peaksid probleemideta siiski toimima. Uurisin Prantsuse saatkonnast ja siin on vastus: The results of a PCR test performed less than 72 hours before the departure from Tallinn is compulsory to travel to France. The test result must be negative. If you are only transiting through France, the presentation of a PCR test is not compulsory, provided that the transit lasts less than 24 hours and that you remain in the international transit zone (no change of airport or terminal).

If these two conditions are not met, you will have to present a negative PCR test performed less that than 72 hours old. For further information, please check our website : https://ee.ambafrance.org/informations-importantes-Covid-19 If you have to change airport or terminal and enter therefore French territory, you have to follow the same rules as someone whose residence is in France and can only travel if you have a serious motive to travel to a country outside Europe. Please check the website of the French ministry of Interior : https://www.interieur.gouv.fr/Actualites/L-actu-du-Ministere/Certificate-of-international-travel

Meile meeldis väga Tealicious Bangkok. Sai mindud tripadvisori soovituse järgi ja oli seda väärt. Puhas, maitsvate toitude ja meeldiva teenindusega pisikene söögikoht. Omanik on Inglise kutt Tom (selline lilliputi kasvu), kes abielus kohaliku kaunitariga. Oli ise ka kohal ja suhtles aktiivselt. Sai meie lastega suureks sõbraks ja õppis isegi paar sõna eesti keelt. Sinna läheks küll iga kell tagasi! Info on Facebookis olemas.

Suur, suur tänu kõigile, kes infot jagasid. Väga asjalikud soovitused. Loodan, et saab tore reis olema. Ilusat päeva!

Käisime märtsikuus 10- ja 3aastasega. Ei käinud päris soo peal vaid samas kandis alligaatori farmis. Tegime hõljukiga sõidu soo peal ja uudistasime alligaatoreid. Farmis sai vaadatud showd ning oli võimalus pisikesi alligaatori pojakesi ja madusid kätte võtta. Lastega on see pisut leebem variant ning meie omadele küll hirmsasti meeldis.

aitäh kommentaaride eest. Kahjuks nii Eva kui Baltic hotellis vabu tube ei ole. Carltonis and Chesterfildis küsitakse üle 200 usd öö eest, mida ei tahaks siiski maksta. Kas on veel häid soovitusi selle piirkonna hotellide osas?