Kristo85

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kindlasti South Beach, hottellid on küll veidike kallimad, aga tegevust on kõvasti rohkem. Neli päeva jääb ainult väheseks... igatahes edu ;)

Leidsin ühe maja, kus ma saan ühe toa WeHo kandis. Alustuseks käib küll, siis kui olen juba sisse elanud, vaatan parema koha. Kas ise plaanid NoHo kandis üürida? Carres, Eestis on täpselt sama majanduslik olukord, aga tööd on USA-s ikka pigem lihtsam leida kui Eestis.

Vaata sellist saiti http://newyork.craigslist.org/ Sealt peaksid kindlasti midagi leida ;)

Ma ei usu, et üldse sellist inimest nagu eluraskuste ekspert oleks. Ma tean ainult niipalju, et eestlane on suhteliselt pessimistlik inimene (elatustase, kliima jne ei ole just kõigeparemad) ning Rrt kommentaar on suht tavaline, nii et MadMax ära võta seda isiklikult :) Rrt oled Sa ise USA-s elanud/töötanud?

Ma ju eelmises postituses ütlesin, et see plaan B. Kui kunagi LA-sse jõuan, siis hakkan asja uurima. Kui tõesti läheb kõik nii halvasti, et tööd ei leia ja peal kuute kuud pean Eestisse tagasi tulema, siis tulengi ja hakkan tööviisat juba siit edasi ajama. Mul kiiret pole kuhugi ja ma usun, et mingi lahenduse leian ma kindlasti! Email on kristo.sootalu@mail.ee

Viisaga on jama, mul turistiviisa millega saan kohapeal olla max 6 kuud, siis käin arvatavasti Mehhikos ära, tšillin seal seal nädala ja siis tagasi LA-sse. See muidugi plaan B. Plaan A on leida kindel töökoht ja tööviisa ära teha. See aga selgub kohapeal täpsemalt kus ja kuidas... NY-s ööbisin kuus ööd Manhattanil hotellis nimega Riverside Studios, kahe voodiga tuba maksis ca 155 dollarit. Muidugi peaks ka odavamalt saama, mina kahjuks netist ei leidnud midagi... Kle MadMax oled Sa vanem kui 40 ja elad Tln-s? Küsin sellepärast, et mul üks vana tuttav kasutab sama hüüdnime.

Minu USA nr +13474818837 Ma LA-sse jõuan umbes augusti alguses, hetkel olen New Yorgis, teisipäeval jõuan Floridasse, kus plaanin umbes kaks-kolm nädalat olla.

Piirkondade kohta ei oska ma kahjuks midagi öelda, eks seda koha peal näha ole. Ja kahjuks ei ole ma eriti millegiga kursis, sellepärast ma ka sinna lähen, et ennast kurssi viia ;)

Olen San Franciscos käinud, LA meeldib mulle millegipärast rohkem :) Mis Sulle SF-s silma jäi? Kaua olid ja kus elasid?

Ma olen veidike uurinud selliseid kohti: losangeles.apartments.com www.forrent.com www.losangeles.com (sealt real estate)

Veel ei ole mõelnud. Koha peal hakkan otsima, et mis odavam on. Netist ei ole mõtet eriti otsida, sest selleks ajaks kui ma sinna jõuan on korter nagunii juba läinud. Kuhu ise oled mõlenud?

Ma jään LA-sse arvatavasti kaheks aastaks. Kui sinna jõuan, siis üürin korteri. Kauaks te jääda kavatsete?