stellina

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ahhaa, sellist asja pole ma enne kuulnud. Mina olen küll Eestist ostnud, aga samas sai mul AA n-ö liikmenumber (mis reisi broneerimiseks küll vajalik pole) tehtud USA aadressiga. Ma arvan, et tasuks proovida. Kui ei õnnestu, siis Travelocity's on üldiselt samad hinnad, AA kodukal on valikuid lihtsalt rohkem. Ja Travelocity's on kohe kindlasti võimalik Eestist lende broneerida :-)

Olen ostnud pileteid Travelocity, Orbitzi ja American Airlines'i kodulehekülje kaudu. American Airlines (AA) lendudele väljastatakse e-pileteid , nii et sellega ei peaks muret olema. AA piletite ostmiseks soovitan kas Travelocity't või AA enda kodulehekülge. AA teavitab lennuaaegad muudatusest emaili teel. Seda juhul, kui tegemist on planeeritud muudatusega, mitte ootamatu hilinemisega. Aga lennuajad võivad muutuda küll, AA plaanib näiteks tõusvate kütusehindade tõttu isegi liinide vähendamist.

Mina olen iga kord kommid ja shokolaadid tolliankeedis ära märkinud ja ei ole veel probleeme olnud. On ainult üle küsitud, et kas mul puu- ja juurvilju kohvris ei ole. Üks tolliametnik küsis puuviljade kohta kohe mitu korda, ju mul oli siis selline nägu, et ma võiksin koos puuviljadega reisida :-) Eelpoolmainitud ankeeti olen Fruits, Vegetables, jne reale NO kirjutanud.