-margus-

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suur pidur on sealne turvakontroll. Meil maandus lennuk 18.45. (tiirutas 40 min Moskva ümber). Jooksime esimestena maha, vastas oli kohalik töötaja, kes karjus Tallinn jookske. Turvas oli jube järjekord(22 dets). Sealt õnnestus läbi kuidagi trügida(6a laps taheti laiaks litsuda seal). 19.25 jõudsime väravasse. Pagas tuli järgmine päev .

Meil on 22.12 Phuketist tagasi. loodame, et hiljaks ei jää.:)

Loorberimetsa peate La Gomerale vaatama minema.

Polnud ohtu midagi.Aja vaatasin tehtud fotode pealt üleval ja all. Teist korda enam üles ei viitsi ronida. Tellin paadi vastu.

Tagasi üles ronimine alles on õige elamus. Meil läks kogu üritus edasi tagasi alla 5h nats. Alla laksime 1.40, kohapeal puhkus tunnike ja tagasi üles. Viimane lõpp oli ikka päris karm ka.Küla baarmann vaatas ka silmad punnis, et nii ruttu tagasi juba. 2008 aprill oli siis.

Olen siit ühtkoma teist tarkuseteraga infot saanud.Jälgin pidevalt.

Ergo poolt tuli juba positiivseid uudiseid.

Ma siin mõtlesin, et jätaks kiidulaulu sügisepoole, aga mis siis ikka. Käisime nõks enne teid ja ma olen endaga ikka väga rahul, et sai Maarikaga kontakti võetud enne reisi. Ma olen igasuguseid inimesi kohanud oma elunatukese juures. Mis siin salata, sellist toredat abivalmis inimest annab ikka otsida. Tänu temale oli Tenerife reis ikka viimasepeal. Ajapuudusel kõike ei jõudnud,aga lähen raudselt tagasi sinna.