kiisuk

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Rethymno enda linnarand oli täiesti liivane, ning täiesti rahvast täis, suts edasi on rohkem kivised, aga väga mõnusad, ning üldse mitte ülerahvastatud, vähemalt aasta tagasi mais ei olnud :)

Kui sa minult küsid siis meie käisime eelmine oktoober, ja oli soe, eestlase jaoks küll :)laine oli ainult suur.

Olime 10 päeva kohal, odavlennuga nö ehk siis ostsime kevadel juba ära- 3000.- inimene, apartment kesklinnas Rue Massenal, väga heas seisus, samuti kevadel broneeritud 3000.- inimene. Kohapeal kulus autorendiks, söömiseks ja muuks ca 8000.- inimene. Käisime neljakesi. Alguses plaanisime küll kokkuhoidlikumad olla, aga kukkus välja nagu alati. (polnud enam vahet, et sõita lõiguke tasulisel kiirteel, aga sai stressivabamalt ja kiiremalt kohale jne jne.) Nii, et selles mõttes ixxx-i teooria peab enam vähem paika :)

Toad olid ok, lihtsad, aga puhtad, kõik oli olemas, alguses ei töötanud konditsioneer, aga toptoursi inimene võttis kohe hotelli omanikuga ühendust ning järmine päev sai korda miks ise ühendust ei võtnud? :) sest hotell oli töötajatest tühi, nägime omanikku kui võttis meid vastu õhtul, pahandas veel et nii hilja peale jäime, ning siis nägime teda teist korda kui välja kirjutasime muul ajal oli maja täiesti tühi, ainult väga toredad ning sõbralikud köögitöötajad :) üks päev undas hotellis minu meelest terve päeva signaal, aga mitte kedagi lihtsalt töötajatest polnud, et seda välja lülitada(ei häirinud sest hommikul läksime välja ja alles õhtul tulime tagasi) teeninduse kohta seega ei oska midagi öelda, bassein oli puhas kogu aeg, maja ise ka, tegemist väga väikese hotelliga, kus oligi tookord vaid heal juhul 3-4 eesti perekonda, kes tulid koos toptoursi grupiga linasid vahetati vist kord kaks nädalas toidud olid väga lihtsad, valik väike, aga kõhu sai täis(nb köögi töötajad olid väga hea kogemus- viisakad ja toredad ja aitasid igati infoga) leidsime seal kaks rannavarianti- üks suts rethymno poole kus olid suuremad kivid aga väga ilus muidu(adele beach?) ca 300m hotellist, ning teine veidi teiselepoole, vat nimi ei tule meelde midagi Rethymno Beach või palace(hästi suur hotell) - selle juurest sisse minna hotell on hea koha peal et bussiga rethymnosse sõita aga samas käisime korra ka jala :)

Meie just tulime Nizzast, rentisime apartmendi küll juba kevadel ette valmis, siis sai tõeliselt hea koha tõeliselt hea hinna eest. Oktoobris väidetavalt saab põhihooaeg läbi ning hinnad langevad(ööbimise osas), aga ilm oli mega ilus ja vesi soe :)