uterum

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

1000V-le... Täits olemas on edasimüüjad seal.Annan täpse lingi: www.jakari.ee/index.php?main=225

krevetile.. Garminiga saab kaasa oluliselt täpsema Eesti kaardi. Võimalik on tõenäoliselt see kaart ka Regiolt eradi osta aga ma ei tea kas see TomTom-iga ühildub korralikult ja kallimaks läheb ka siis asi kokkuvõttes. Aga räägi lähemalt mis lisafunktsioonid sind TomTomi-i juures võlusid? Netist lugedes ma erilisi vahesid küll nende kahe tootja vahel ei märka. Hakkan ise ka varsti GPS-i soetama aga lõplikku valikut pole veel teinud.

Need Euronics ja +/- ongi üks ja sama asi peaaegu. Mõlemad sama firma kaubamärgid vist. Vaata www.jakari.ee. Seal on kõik edasimüüjad kirjas. Ja samuti saab sealt otse tellida. Saadavad vist koju tasuta isegi.

Garminit müüvad kõik Elioni esindused, Pluss Miinus Elektroonika ja kindlasti leiab neid kusagilt veel. Netis on piisavalt infot erinevate GPS-ide kohta. Otsi ja loe vali sealt välja. Müüjad üritavad sulle midagi lihtsalt maha müüa ja ajavad üldjuhul jama suust välja (tihtipeal mitte pahatahtlikult vaid nad on lihtsalt ei tea asjast suurt midagi. Ei välista erandeid - hea õnne korral väid ka mõne asjaliku otsa sattuda:)). Muide, kui väga kiire ostuga pole siis oota veel pool aastaksest - siis peaks saama valmis päris hea Eesti kaart mis GPS-iga nii öelda "tasuta" kaasa antakse.