George99

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie kliimas harjunud inimesele on kõige sobivam aeg orienteeruvalt 25augustist alates,sest siis on ka päevi,mil temperatuur ületab 35 kraadi ja mis kõige tähtsam,et turistide hordid hakkavad kaduma ja hinnad langevad samuti.Ise plaanin sept.keskel,sest siis võib juba inimesemoodi hingata ja vesi seal endiselt 25 ja rohkem.

Käidud eelmine aasta terve see rannik 27/08kuni 6/09 ja ka Montenegro. Parim aeg penskaritele,sest keskmine temp. oli 25 v.a. 2 päeva(35-37) Suurem möll on möödas ja kämpades hinnad kukkunud. Hakkame juba seadma uueks minekuks ja sellest ka huvi,et äkki mõni veel on teinud sellisel ajal mineku plaane. Loen siin komme ja ei jõua ära imestada,et inimesed teevad tripi eksootilisse loodusesse aga korteri mugavused peavad kaasa tulema??? Meie oleme peaaegu kogu Euroopa trippinud universaal variandiga sõiduautos+päratelk ja ei ole veel kordagi tundnud millegist puudust. Teema täienduseks nii palju,et Montenegro on selle regiooni parim,sest on ka liivarandu ja hinnad on super...meie mõistes, rääkimatta loodusest(eriti tagasitee üle mägede) Lõuna pool on ikka suvi väga pikk.

Kuna kavatsus minna septembri alguses,siis kas on märgata turistide arvu vähenemist,või kõik sõltub ikka ilmast,sest ega kõigil ikka lapsed kooli lähe.

Meil on ka kavatsus sinna horvaatidele külla minna septembri alguses(8)ja oleme samuti planeerinud ca.10 päeva.Äkki on veel keegi sinnapoole liikumas sellel ajal?

Me läheme ka juuli algul sinna kanti, kuid kavatseme mõne päeva olla Lofootidel, sest see ju Tromso külje all.

Olen üks nn. väiksemat sorti kalahull ja võtaks hea meelega pakutavat infot vastu.Kuna plaanitud minek üle Soome sinna kanti(Nordkappi ei kipu),siis piirduks Alta-Tromso ja selle kandiga.Ilmselt tuleb Inari kant ka reisi sisse ja see on juuli esimesel poolel ca. 10-11 päeva.

Tulime alles sealt ja tahaks hoiatada Poola õudsate teede ees. Selle riigi teed võtavad igasuguse reisi isu. Läksime üle Katowice ja tulime üle Wroclawi, no ei midagi paremat. Wroclawi linnas saad esisillale sellise laksu, et tuled koju ja hakkad kohe juppe kokku ajama. MS, kui teed loodusreisi, siis on 9 päeva küllalki reaalne aga kui jääd linnades tuhnima siis tõmba poolele plaanile kriips peale. Meie linnades ei peatanud, kuna parkimisega on seal tohutud probleemid ja äärelinnast ei jõua kuigi kaugele. Kui ikka väljas on 31 kraadi, siis Viinis eriti kaugele ei kõnni. Selle korvab täielikult näiteks Romantic Strasse Viinist Linzi mööda Doonau kallast. Läheks kas-või hommepäev tagasi, kui seda Poola õudust vahel poleks.