Bibz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kus te muidu Miamis ööbite, kas üürite korteri või hotelli? Me tahaks leida korterit, aga kuidagi ei leia sobivat:( www.VacationRentals411.com sellel lehel olen kirjutanud mitmele omanikule, aga vastus on jäänud millegipärast saamata, äkki oskab keegi veel soovitada taolisi lehti? :)

Ette tänades,

Birgit

Peaks ka siis bronnima minema, ei viitsi küll 8 tundi kuskil üksinda istuda.Aitäh vastuste eest!:)

Kas mõtlete seda troopika nö. mulli? Kui jah siis mina küll pettusin selles kohas täielikult, kirjeldus oli mega lahe ,aga kui kohale jõudsin siis selgus,et ega seal tegelikult midagi eriti teha ei ole. Lihtsalt jalutad ringi ja ujud natuke. Meie pidime seal veel öö veetma, mis oli eriti kohutav. Kui lähed ainult õhtuks või mõneks tunniks siis võib isegi okei olla, aga kauaks pole küll sinna mõtet jääda. Kahjuks ei oska ma kommenteerida, mis seal aastavehtusel toimub, aga minu meelest peaks see nende kodukal ka kirjas olema. Muide seal on suht kallis kõik.

Istekohti soovitab Estravel bronnida oma sellel USA teemalisel nö. nõustamise lehel www.estravel.ee/usa Ma arvan,et seda saab teha ka Estraveli kaudu, tahtsingi küsida,et kas keegi on seda juba teinud või ei ole see nii oliline??

Aga kuidas muidu asjad sujusid seal? Mingeid lisatasusid maksma ei pidanud?? Kõik läks muidu hästi jah?:) Kas broneerisite eelnevalt ka lennukis istekohad nagu estravel soovitas? Kas keegi sinna minejatest üldse seda teinud on???

Minul on selle firmaga nii häid kui halbu kogemusi. Kunagine reis Riiga möödus küll hästi ja oli hea korraldusega. Kevadel käisin ka nendega Saksamaal ja sellel reisil häirisid mind natuke reisisaatjad, kelleks oli ema ja poeg(poeg oli keskooli lõpuklassis). Tegelikult pidi meil oleks kaks giidi, aga jäi mulje nagu odavama läbisaamise nimel oli pandud giidist ema ja tema poeg.Natuke halvasti oli tehtud ka reisiplaan(vähe vaba aega). Muidu linnas sõitmise buss oli korralik ja otseselt mingeid probleeme ei tekkinud. Tean mitut inimest,kes kasutavad koguaeg seda reisifirmat ja nemad on küll rahul niiet loodame parimat!

Ma vaatasin ka niisama seal saidil ringi(sellel petu lehel), aga ei maksnud midagi ja järsku helistas mulle üks tüüp,kes ei oskanud isegi korralikult inglise keelt ja hakkas rääkima kuidas peaksin kohe ära maksma 200 eurot(mis ajast arvestatakse usas eurodega?:D)ja siis saan 4 aastase võimaluse loteriis osaleda. Nagu näha on summad pooleteise aastaga kasvanud, igatahes mina selle õnge ei läinud ja loodan, et ei lähe teised ka.

Meil ka viisa käes, kuna ml oli varem olnud viisa siis minuga käis väga kähku ajasime rohkem niisama juttu:)) Elukaaslaselt küsiti rohkem asju,aga temaga ka kõik korras, saime mõlemad 10 aastase viisa. Kusjuures ka mina nägin juhust kui viisat ei antud. Tavaliselt on põhjueks nendepoolne kahtlus,et kavatsete sinna jääda( näitkes kui Eestis puudub kool või töö või lapsed ehk siis midagi mis seoks Eestiga), aga on ka muid võimalusi. To A.T: Võid saata saatkonda meili näiteks ,aga millegipärast arvan,et see ei lähe sinna alla kuna tegemist ei ole kriminaalrikkumisega. Aga igaks juhuks soovitan paberid kaasa võtta ükskõik, mis saatkond vasta

Niii meie lähme Detsembri alguses...äkki on veel kedagi kes sellel ajal läheb(seltsis segasem), täpsemalt lähme siis 2.Dets:)) Teekond siis järgmine: Stock-London London-New York NY-Washington Wash.-Miami Miami-Puerto Rico P.R-NY NY-London

New Yorkis ja Washingtonis peatume 2 päeva(1 täis ja teine lendamised)...Miamis ja Puerto Ricos kokku 5 päeva:)))

Me ise olime küll teises hotellis, aga muidu seal ilm hea (vesi ka väga mõnus soe), õhtud tsipa jahedad ainult. Kui soovite alkoholi, siis on mõistlikum see ise kaasa võtta. Kindlasti ei soovita võtta Alexandria ekskursiooni või vähemalt mõlemat mitte (üks kultuuri-ja teine ostureis). Väga soovitan Siwa oaasi, see tõesti super! Üldjuhul on seal mõnus, ainult Toptoursiga meie seltskond enam ei reisi, pidevalt oli mingi segadus ja täielik infopuudus. Mõnusat puhkust:).

Õhtud olid küll natuke jahedad, niiet midagi soojemat võiksite kaasa võtta küll. Päike oli väga mõnus ja ujumas käisime koguaeg, vesi oli ka soe:). Meie ööbisime cabana toas, aga ma ei tea kas väga suurt vahet ongi, sest see hotell oli tõsiselt super ja teenindusest ei hakka rääkimagi:).

Põhjarannikul käidud, muidu oleme rahul, sest ilm oli super ja hotell(Port Marina) oli tõsiselt hea! Muidugi Top Toursiga meie enam ei reisi, täielikud röövlid! Alexandria ekskursioon on tõesti täielik haltuura nagu eelpool mainitud, kokku tehakse kaks reisi sinna, esimene(mis maksab ~80 euri) on täiesti mõttetu, sest peatusi asjade ostmiseks ei tehta, selleks on teine Alexandria ekskursioon(eks siis ostureis), kus turule ei lasta vaid viiakse suurde keskusesse, kust midagi osta ei olnud. Nagu mainisin oli meie hotell väga väga ilus ja mugav, üldiselt oldi sellega rohkem rahul kui Sharm Life-ga. Ainuke miinus on see, et Port Marinas ei ole alkoholi(kusjuures terves Alexandrias pole alkoholi), aga kui võtate ise kaasa, siis seal tõesti super! Kusjuures toidud olid hotellid väga head, õhtusöök on 6 käiguline! Kindlasti külastage Siwa oaasi,see täiesti eriline elamus! Üldiselt jäime rahule kui välja jätta sellised väiksed röövimised, mida teiste firmadega pole kogenud. Loodan, et Minu kommentaarist oli abi ja mõnusat puhkust kõigile:).

PS! Just puhkuseks on põhjarannik väga sobiv!