Kribaja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh kõigile vastajatele, sellest oli suur-suur abi. Infoks veel niipalju, et mu lennuk Stockholm-Tallinn läheb 09.07.2008 kell 14.05. Seega ma arvan, et kui ma olen kell 12 lennujaamas, siis vist on ok? Kasutades margusl'i antud linke, kas ma saan õigesti aru, et kui ma sõidan 9. juulil kell 10.20 Västeras C'st Arlanda C'sse, siis olen kohal 11.53 ja see nali maksab 193 SEK?

Palun kinnitage, kas ma saan õigesti aru, et C tähendab Centralstation ja see omakorda tähendab bussi või rongijaama?

Ja kas ma saan õigesti aru, et see konkreetne asi on ikkagi buss, mis 10.20 väjub, mitte rong?

Ja nagu ma aru saan, siis ei ole sellel liinil ümberistumisi?

Mis asi on Flygturen? Ja mis asi on Länsbuss?

Ja kas ma saan õigesti aru, et kui mu lennupileti peal on kirjas Arlan 5, siis see konkreetne liin sõidabki õigele kohale kõige lähemale?

Küsimusi sai palju, aga äkki viitsite vastata. Suur tänu juba ette :)

Ok, vett ilmselt siis nii palju ei võta. Kordaks küsimust ranna kohta: Kas rannas on võimalik tasu eest lamamistooli/päikesevarju laenutada? Kas neid ikka jätkub? Või peaks kindluse mõttes mingi lisarätiku kaasa võtma? Kas see villase soki jutt vastab ikka tõele? Kuidagi veider on mõelda, et see takistab jalgade tursesse minekut. Kas tõesti toimib?

Tahaks ka padja ja fliispleedi kaasa võtta. Kas keegi oskab kommenteerida, kas neid saab kogu reisi vältel bussis hoida või peab igal õhtul koos muude asjadega hotelli ja hommikul tagasi bussi tirima? Kas keegi on võtnud Eestist ka vett kaasa? Itaalias müüvad tänaval 0,5 liitrist veepudelit 4 EUR'ga. Mõtlesin, et võtaks mingi 10 0,5 liitrist pudelit kaasa. Aga äkki kõik vaatavad, et olen mingi imelik :) Ja kas ikka mahub bussi pagasiruumi kõik see träni (kui näiteks kõigil reisjatel idee vett kaasa võtta + tavalised kotid/kohvrid)? Ja, kas keegi selle kohta teab kommenteerida, et bussiga sissesõit Rooma 5 EUR'i. Kas igalt inimeselt või 1 sõiduvahend 5 EUR'i? Lihtsalt huvi pärast küsin :) Veel küsiks rannas vedelemise kohta :) Kas rannas on võimalik tasu eest lamamistooli/päikesevarju laenutada? Kas neid ikka jätkub? Või peaks kindluse mõttes mingi lisarätiku kaasa võtma?