monna

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Just vaatasin pakkumisi,kui minna 24., 25.,26 nov. ja tulla 14.12, on hinnaks 7 818 EEK.

tänud, kirjutan sellele meiliaadressile, tundub, et see on viimane võimalus midagi selgeks saada. Uut bronni ei taha teha, sest sellise hinnaga pileteid nendeks kuupäevadeks ei olenud juba eile.

oleme püüdnud 2 korral helistada numbril Rest of the World +353 1 249 7791, ei midagi, automaat suunab sind kogu aeg ja lõpuks on ikkagi tulemus 0. Helistasime täna ka Riia lennujaama, et saada teada Riia Ryanaairi check in-i telefoni numbrit, öeldi, et neil ei ole telefoni. Igatahes on see minu jaoks müstika! Kui keegi teab meiliaadressi, mina ei ole seda kodulehelt leidnud, siis andeke teada.

No ei toimi mul see asi, sisestan Confirmation Number ja krediitkaari numbri, tulemust ei anna. Olen sagedane lennupiletite ostja, kuid ryanairi piletit ostan esmakordselt ja tundub, et ei saa sellega hakkama. Ryanair andis peale tasumist sellise tulemuse: Confirmation Number Booking Date Wed, May 14, 2008 Confirmation Number C6ISWZ Status: Not Confirmed Booking is not confirmed until you receive email itinerary. Raha ei ole nad ka krediitkaardi pealt broneerinud. Oskad sa kommenteerida?