Bjuht

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Romeo Beach hotelli kohta võib veel lisada: Asukoht kesklinnas sõidutee ääres, kust liiklusehelid kostavad kogu öö. Ärksama unega inimestele ei soovita, kuna aknad helisid kinni ei pea ja WC-pesuruumil polegi akent, vaid lihtsalt ribid ventilatsiooni jaoks. Lisaks toimub ületee hotelli katuseterassil igaõhtune "vaibakloppimine", mis lõppeb kesköö paikku. Pesuruum, kus laest ning seinast krohvi alla langenud, on magamisruumist eraldatud klaasist lükanduksega Kõik hinnas tähendab antud hotellis, et süüa saab kolm korda päevas mujalt toodud ülessoojendatud toitu, mis erilist söögielamust ei paku. Joogiks on automaadist vesi, tee, kohvi, kohalik soka-sola ja sprite. Mahla ei ole, õlut - viina vahest on, aga mitte iga õhtu (oma jook kaasa õhtusöögile -OK). Veinist või mõnest muust kangemast pole mõtet unistada. Jääb mulje, et omanikud üritavad sellest kinnistust välja võtta, mis veel saab - tagasi sinna vaevalt keegi soovib minna!

Autorendi hinnanäide Protarases: autoks 4-ukseline Daihatsu Boon (automaatkäigukast), 2 päeva = 67€ + kohustuslik bensiiniraha 20€ poole paagitäie eest. Autot tagasi andes võib paak tühi olla. Rendifirma - "Champion rent of car". Auto, mopeedi, rattalaenutusi leiab igal sammul.

Kindlasti tuleb Riminis oleskledes põigata sisse San Marinosse! Seal mäe otsas on lahe shoppata ja muidu ilus vaade. Aga bussisõidu vaheriikide raha pole tõesti mõtet ekstra kaasa vahetada, maksab pangakaart ja WC-des saab ikka €- müntidega hakkama.