RekuR

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere.Kuna autoga reisile peaks arvestama rohkem aega,kui nädala, siis seekord see ei sobi.

Palun saada mulle sõnumitesse oma FB nimi.

Käisime eelmisel suvel ja ei võetud üldse mingit tagatist. Neid rendi kohti on tänavate ääres päris palju. Me astusime lihtsalt ühte sisse, täitsime vastava blanketi, maksime rendi tasu ja oligi tehtud. Isegi autot ei vaadatud pärast üle,kui võtme tagasi viisime. Ikka suht laadna tundus see asi olevat.

Mina ostsin just nädal tagasi Mallorcale lennupileti 278eur. Minek 24.juuni, tagasi 1.juuli. Tln-PalmaMallorca-Tln. vahepeatus Frankfurdis. Ostsin Sky24.ee lehelt. Ja 3* hotelli koos hommikusöögiga 350eur (2in). Bronnisin hotels.com lehelt. Peatume El Arenalis (valisime selle koha vastavalt tuttava soovitusele). Seega kokku ca 450 eur/in. Ei tundu just eriti kallis. Plaanime ka auto rentida ja vähemalt ühe päeva ringi liikuda. Kui tahad samal ajal Mallorcale minna ja sooviksid nt auto tuurile liituda,siis palun :-)

Tere,

Kas keegi teab suusarendi hindade kohta midagi öelda(ainult suusad)? Mõtlen just selliseid kohti,mida netti välja pole pandud. Need vist võivad odavamad olla... Ja muidu hinnad ka... nt õhtusöök kuskil linna kõrtsis?

Tänud ette.

2012 jaan. saime Helsingi-Cancun-Helsingi viimasehetke lennupiletid 550-ga :-) ei tea,mis need hinnad nüüd on,aga kui jahtida,siis vb saab 700-ga Mehhikos ära käia küll.

Käisime 2012 jaan. 2.poolel Mehhikos, Yukatanil ja siis oli küll super ilm- kahe näd keskmine temp +27 ja päike. ja turvaline oli küll. nagu siin eelnevalt mainitud, kui ise kahtlastesse kohtadesse ei roni,siis on kõik korras. Igaljuhul Mehhikot soovitan väga :-)

Eks see ADO bussi kasutamine sõltu ka, kuhu minna tahad. Nt PDC-st Tulumi oli Colectivoga pea poole odavam minna, kui ADO bussiga(35 vers 62peesot). Colectivot saab paluda peatuda ka sulle sobivas kohas ja Colectivo väljub siis kui kõik kohad täis ja üldiselt täitub kiiresti. Seega nati operatiivsem liikumis võimalus.

Meil on hotell Hul-Ku 20.avenüül. See on u 5min rannast ja paar mintsa Colectivote peatusest ja bussijaamast ja u 5 min suurest wal-mart'ist. Seega asukoht hea. Hotell ise ka täiesti norm. Hinnaks 1öö 550peesot, aga kui olla nädal, siis võib ehk nati alla ka saada.

Meil oli bronnitud ette kaheks ööks,aga kohapeal selgus,et bronnitud hotell ikka väga nigel,nii et pidime kiiresti uue koha leidma(tühistasime teise öö selles koledas kohas ära). Ja leidsime ka oluliselt parema ja päris kiiresti (käisime läbi vist 5 kohta enne valiku tegemist ja kõikides hotellides oli vabu tube). Neid hotelle ja muid majutusi PDC's ikka päris palju ja igas hinnas. Netis on valik minu meelest suht väike.Kuna oleme 2näd,siis saime letihinnast alla ka.

Me tulime PDC'sse 16.jaan. (hetkel ka veel siin) ja Cancuni lennujaamast läksime lihtsalt nende Colectivote peatuse juurde ja siis seal järjest pakuti. Me saime 150 peesoga (nats pidime ootama ka,et piisavalt sõitjaid tuleks,aga kuna 20min jooksul üle 4in kokku ei tuld,siis saime hoopis taval. taksoga ja sama hinnaga täpselt hotelli ette). PDC'st tagasi lennujaama plaanime minna suure ADO bussiga. see läheb 116 peesot. Colectivod peaks sõitma kella 11ni õhtul.

Tere,

2 noort naist lähevad 16.jaanuaril Mehhikosse,täpsemalt Playa del Carmenisse 2 nädalaks puhkama. Kas on keegi veel sel ajal seal või sinna minemas? Oleks tore kaasmaalasi kohata, muljeid jagada, vb ka ühiselt midagi ette võtta jne.

jääme ootele :-)

R.

Cashmir , suur tänu tagasiside eest. Mul tegelikult eeltööd tehtud küll,et kuhu minna ja mida teha. Plaan põhiliselt ööbida Playa del Carmenis ja sealt siis nö trip'e teha. Aga jah,see toidu/joogi ja transpordi hindade osa oli veel nati tume maa. Arvan ka,et seal ilus ja huvitav ja meil tuleb lahe reis :-)

Hääd, R.

Tere,

Kas olid päris Cancuni linnas või mõnes lähedal asuvas kuurortis? Ja kas tooksid mõne hinna näite? Et mis tähendab "kallid teenused ja poed"? Plaanin ka jaanuaris sinna minna ja hea oleks saada kõige värskemat infot just hindade kohta.

tänan R.

Tere KatlinZ

Kirjutasin sulle sõnumitesse.

R.

Tere,

Kuna ma pole veel reisikaaslast leidnud,siis pole ka lennupileteid ära ostnud. St,et kuupäevad veel lahtised. Leidsin veel ühed päris hea hinnaga piletid, need läbi Inglismaa. Kas on huvilisi,kes veebr. lõpus Mehhikosse tahaks lennata?

R.

Reisikaaslast Mehhikosse, täpsemalt Playa del Carmenisse

Tere,

Otsin reisikaaslast Mehhikosse. Tahaks minna veebr. keskel. Lennupiletit pole veel ära ostetud,kuid nägin pakkumist Hel-Cancun, 13.veebr-28.veebr,795eur. Eesmärk üldiselt lihtsalt päikest nautida,natuke pidu ja natuke läheduses ka ringi liikuda.Olen N31 ja eelistaks naissoost kaaslast. Huvilised, palun jätke oma e-mail, kirjutan ideest täpsemalt.

R.

igasugu hotelle ja hosteleid on seal ikka hulgim kohe. kui ühes sobivat pole, astud mõned meetrid edasi ja uurid järgmisest hotellist/hostelist. ja hotellides annab ka hinda kaubelda :-)