celly01

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

14 meeldimist
3 postitust
60 kommentaari
Viimased kommentaarid

SmartLynx i esindaja on ka siin käinud selgitamas? Või mõni muu suurfirma? Eks need väikesed muidugi peavad käima, nagunii kehtib ju ütlus, et suured sulid on tõllas ja väikesed võllas (mitte et ma peaks kedagi suliks, aga väike peab pingutama, suur saab kergemini "laipadest" üle).

Esiteks olen ka alati 2h varem olnud kohal, muu variant pole nagu pähegi tulnud, küll aga on iseenesest õigustatud küsimus, et kes seda kinnitab, et ma olin varem ja seisin sabas, mitte ei saabunud tund varem ja väidan, et seisin sabas?

Midagi ei pea, iga kord on üle olnud, nad vist tšarteril ei arvesta seda väga.

Tänavalt võetud auto maksis meil 55 eurot 2 päeva. Oli ka täiskindlustus ja lapsetool lisaks sees.

Kui sa juba USAsse lendad 400-500 EUR eest, siis vist ei mängi see pagasi paarkümmend lisaeurot rolli. Palju tobedam on sõita kuhugi 50-eurose piletiga ja maksta veel sama palju pagasi eest otsa. 

Samal ajal (2018) kogemus Rhodosel, kuid 10x parem kui Eestis elus. Eraarst, kutsuti välja, tuli kiiresti, ravi asjalik ja ülihea suhtumine.

Pole olnud mõtteski kasutada reisil riiklikke haiglaid. Ja väga head kogemused ka Kreetal, Egiptuses, arstid targad, positiivsed, reisikindlustus tasub  vajadusel takso, kui vaja sõita arsti juurde ja hiljem apteeki. Rääkimata rohtudest.

Turkish Airlines'i tütarfirma (vms), hea teenindus, istmevahed ok, meil oli tasuta söök ka pardal. Lastele jagati mänguasju, kui see on oluline info:)

Marmarises on väga armas vanalinn.

Ikka rohkem kui 1 x nädalas käib hooajal Smartlynx. Pakun, et 4-5x.

Mina soovitan Kreetale minekuks kindlasti kasutada reisibüroosid, saad odavamalt. Söögid hinnas majutus on igatahes soodsam, kui käia ise 3x päevas söömas. Meie ise süüa teha ei viitsi ja reeglina on restoraniarve koos veini/õllega ikka 20 -30 eur, seega oleks päevane söögieelarve 60-90eur (kui me räägime mingist odavast korteri rentimisest, mida alati soovitatakse siin).
Küprosele võid saada Airbalticuga otse Tallinnast, Riiast ei tule odavam. Rahakotisobiliku majutusega on keerulisem, aga pead veidi otsima. Ehk leiad.

Pakettreis on Kreekasse kindlasti soodsam ja kiirem. Ainuüksi Bookingust võttes hotell nädalaks maksaks sama palju, kui paketikas kokku (s-h lend, transfeer ja hotell).

Mina küll uue külastajana sooviks, et tolmuimejaga/lapiga oleks ikka üle käidud/linad vahetatud/vannituba puhastatud, missest, et eelmine inimene võib selle ju nö korda jätta, aga kasutamine on kasutamine. Ehk siis, et väga loomulik, et peale väljarentimist tuleb ka koristaja. Väldiks sellist majutuskohta, kes on nõus, et ei tule koristama peale pinna kasutamist ja teeb odavama hinna siis.
Mis kohad need sellised on näiteks?

Vihjeks, et seal toimus ka tänane pussitamine.

Kreéta saared ja Küpros. Paketikas igati kasulik. Otse ja mugavalt, lapsega eriti hea variant. Ei pea võtma AI hotelli, aga võid, sest isegi siis on soodsam väljas süüa.

Booking on ohutum ja lollikindlam kui seal hotelscomined lehel mõni odavam variant.

Kuhu nad üldse veel korraldavad siis. Kummaline.

Kas oktoobri keskel võib loota, et on juba turiste ka palju oluliselt vähem ja tänavatel/rannas rohkem ruumi?

Olin mingil hetkel sama küna ees, et kas osta sealt reis või mitte. Kuna seltskonnas on pisike laps, siis ei viitsinud riskida probleemidega ja jätsin nendelt ostmata. Kuigi kahtlemata on neil päris häid pakkumisi.
Korra olen ka kasutanud GoAdventure teenuseid, siis sujus ( umb. 5a tagas).
Kui teha pingerida pakettreiside korraldajatest, siis mina eelistan Novatoursi, seejärel tulebTez, mis on õige veidi minu silmis paremal pulgal kui GoAdveutre (aga ainult pisut-pisut..).

Riiast saab ka, aga otselend vist pole.

Julgen arvata, et pigem ei ole ohtlik.

Aga kas nad siis müüvad sama hinnaga? Sest ma ole vaadanud, et neil oleks justkui soodsam kui näiteks Tezil endal.

Jätkuvalt ootaks kommentaare :)

Palju see vesi siis oli aprilli lõpus? 20 kraadi tuli ära?

Agressiivset teksti on alati piinlik lugeda.