kikstuks

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
14 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Jajah, aga mul oli aastane turistiviisa ja tingimustes oli, et ei saa muud viisat taodelda Austraalias olles, aga loodan, et siis ei ole vaja oodata paar kuud, heh.

Tere

Oleks yks kysimus selle kohta, et kas viisade taotlemise vahel peab moned kuud ka olema? Heh ma ei oska isegi seda kysimust sonastada :D Tahendab ma praegu olen Austraalias, aga paari paeva parast tagasi Eestis ning tahaksin kohe tooviisat toadelda(praegu turistiviisaga siin) ja huvitaks, et kas ma pean ootama moned kuud enne kui taotlen jargmist viisat voi saab kohe uuesti seda teha?

Ei tea kas te aru saate mis ma yritan kysaida aga jah…ei ole silma jaanud kas keegi on ennem kah seda kysinud voi sellest raakinud.

Tobacco If you are aged 18 years or over, you can bring 250 cigarettes, or 250 grams of cigars or tobacco products duty-free into Australia with you. All tobacco products in accompanied baggage are included in this category, regardless of where or how they were purchased.

250 cigarettes, or 250 grams of cigars or tobacco products for each passenger aged 18 years or over. One opened packet containing 25 cigarettes or less is also allowed. You can pool your duty free concessions if you are a family traveling together.

http://australia.visahq.com/customs/

:D tanud vastuste eest peabki WHV tegema...kuigi meil on vist natukese raskem kooselu toestada kuna elame/elaks tema vanemate juures ja meil yhesonaga arveid yldse pole heh Anyway, aitah veelkord, sai selgemaks koik:)

Mina tulin turistiviisaga siia ja lennujaamas tommati korvale ja hakati igast kysimusi esitama. Kysiti ka kui palju mul raha tol hetkel kaasas oli ja kust ma raha juurde saan. Voibolla kysiti sest olen alaealine ja reisisin yksi. Aga igaksjuhuks voiks olla 1000aud kaasas.

Aprilli algus Üksi Tuttavatele külla Aastaks Adelaide

Teemasse nagu ei lähe, aga minu arust naljakas lugu ikka... Et siis üks tuttav oli ka Austraalias üle 2 aasta ning tal muidu juhilube pole, aga seal sõitis rahulikult ringi ja kui kinni peeti siis tõmbas aga ID kaardi välja ning politsei laskis edasi sõita. Haha.

minek juuni alguses üksi niisama reisimine eks seda veel vaatab Adelaide!!!

aga kuhu sa selle maili saatsid?

Osad siin ütlevad et internetis tehtud viisa ei maksa midagi aga iga kord kui ma üritan taotleda lööb mulle makse ette... On plaan minna ausgustis Adelaide'i tuttavate juurde kuuks ajaks, aga kuna ma olen 16 siis on vaja veel vanemate nõusolekut ja nende dokumentide koopiaid. Et ma ei tea mida ma pean tegema ja vanemad tahaved, et ma ise kõik välja uuriks ja sellega tegleks...igasuguse abi eest oleks tänulik:)