concord

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

The Nation annab teada, et 29. Nov õhtul Suvarnabhumi avatakse lendudeks ning vana lennukas päev varem, oeh kõikvõimas Budda palun sind, et see nii ka juhtuks:p

http://www.nationmultimedia.com/breakingnews/read.php?newsid=30089581

Air traffic at the Bangkok International Airport is suspended until further notice. Finnair follows the situation and authorities' instructions.

Finnair has two flights from Helsinki to Bangkok today. Decisions regarding the operation of these flights have not yet been made.

Further information today 26 November at approximately 12 UTC (7 pm local time in Bangkok).

As of November 26, 2008 / 11:30 hrs (Bangkok Time)

Report from Association of Thai Travel Agents (ATTA) that Don Muang Airport is ready to operate all domestic and international flights replacing the Suvarnabhumi Airport for the time being.

Vaata mu kommentaari eelpool siin foorumis viisa pikendamise kohta. Minuni on aga jõudnud mingid jutud, et nüüd saavad eestlased uuesti turistiviisaga 2 kuud kohapeal olla. Ma 2 nädala pärast ise Taisse, siis saab Suvarnabhumi lennujaamas näha, kui pika tähtaja nad passi löövad. Taikatele meeldib pidevalt viisatingimusi muuta:P

Tasub uurida Bergerreiside käest võimalusi ning tingimusi, mul tuli poskasti selline teade neilt.

Peking 8 750 eek Shanghai 8 750 eek Bangkok 11 500 eek Hong Kong 9 000 eek Seoul 9 600 eek Osaka 10 560 eek Tokyo 10 570 eek

Hind edasi - tagasi lennuks algusega Tallinnast Hind sisaldab lennuväljamaksusid seisuga 5.11.2008

PS: ABC Travel korraldab ka reise Taisse.

Sinna võid märkida lihtsalt "all" või "all countries".

Kolemekuulise viisa kehtivusaja sisse peab mahtuma esialgne 30 p + 30 p pikendamist Immigratsiooniameti büroos Tais, seega saab kohapeal olla turistiviisaga kokku 60 p, juhul kui viisa on tehtud saatkonnas/konsulaadis, mitte aga piirilt ostetud 15 päevane. Büroode aadressid leiab Tai Immigratsiooniameti kodulehelt, siis lähed lähimasse kohale, oleneb kus piirkonnas Tais peatud. Kohapeal täidad viisapikendamise taotluse, mille esitad ametnikule koos passi, 1 fotoga ning koopiatega passi isikuandmete ning viisa lehest, lisaks tuleb maksta ka 1000 bahti lõivu. Fotosid ja koopiad saab teha lisatasu eest kohapeal. Viisa pikendatakse algse viisa kehtivusaja lõpule järgnevast päevast ja pole vahet, millal seda teha. Viimasele päevale toiminguid jätta pole vast kõige parem mõte. Viisa pikendatakse 30 päevaks, vaatamata sellel, kas tahad ainult seda 1 või 20 päevaks ning maksab sama palju. Taotlusesse võid viisa pikendamise põhjuseks märkida nt, et tagasilend kodumaale toimub hiljem, sel ja sel ajal. Mina tegin nii ning ükski ametnik lennupileti/broneeringu füüsilist olemasolu näha ei tahtnud:p Protseduur võttis aega ca 30-40 minutit.

Konsul ütles õigesti. Tais saab migratsiooniameti büroodes pikendada viisat veel 30 päevaks.

Joa alla tunnelisse saab minna (planeeritud kunagi elektrijaama tarbeks), samuti korraldatakse regulaarseid sõite väikeste jõelaevadega jugade lähedale. Märjaks saamine mõlemal juhul garanteeritud, vaatamata jagatavatele kileürpidele. Hindasid ei mäleta, aga midagi ülemõistuse kallist nad polnud. Tasub külastada armsat väikelinna Niagara on the Lake´i, mis asub Niagara jõe suudmes Ontario järve ääres. Sinna lähedale jääb ka liblikafarm. Meenutab see troopiliste taimedega kasvuhoonet, kus vabalt igasugused värvilised liblikad ringi lendavad ja sa jalutad nende keskel. Ja sellel nn poolsaarel Niagara jõe, Ontario ja Eire järvede vahel kasvatatkse ka viinamarju! Proovi Kanada jääveini. Kena kant igatahes.

Et siis millal päeval või õhtul või öösel? Ja kuhu tulla vaja.:), rand ju mitmeid kilomeetreid pikk ning Jaaniööl on kogu rand lõkkeid tegevaid grillivaid lõbusaid pidulisi pungil.