Kai5

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kõvasti lahjem kui Tallinna loomaaed.

Läbisime jaanipäeva paiku Kolka - Ventspilsi vahelise tee autoga.See oli karm, kuna vihma sadas ja peale Mazirbet läks tee ikka päris hulluks.Vaatasime just vastu tulevaid tsikkli inimesi ja tuntsime sügavalt kaasa.Meil oli auto taga ka haagis võibolla see raskendas teepeal püsimist.Kuiva ilmaga on ehk olukord teine ja läbimatu see tee ka ei ole.

Alanyas täitsa sularaha automaadid olemas.

Olime perega eelmise aasta jaanipäeval Palangas. Jaanipäeva meenutas seal ainult randa tehtud lõke, mille ümber ei olnud ühtegi inimest. Jäi mulje, et Leedus eriti jaanitulest midagi ei peeta. Seevastu Lätis on Jaanipäev suur rahvalik püha. Tammevanikutes autod sõidavad ringi mitu päeva. Väga lahe oli vaadata.Tundub, et Lätis on Jaanipäev igatahes ägedam püha kui Eestis või Leedus.Minu soovitus on, et olge Jaanipäev Lätis ja siis edasi Leetu.

Eelmisel suvel puhkasime mõned päevad Jurmala kämpingus Nemo.Väga ülerahvastatud oli.Paras nõukaaegne ettevõte.Samas ei leidnud ka midagi paremat mis oleks asunud Jurmalas sees.Lastel oli lõbu laialt, kuna seal on väli veepark.

Tänan vastajaid.Nüüd on veid mõtlemist, et kuidas ja kas siiski minna.