Kathy1983

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Oleme plaanimas kokkusaamist, esmast tutvumist ja mõttevahetust. Kui keegi veel soovib liituda siis palun kirjutada kahty18ee(at)yahoo.com

Tere,

Tõstaksin selle uue reisi-/matkaklubi mõtte taas üles ja ootan asjas kaasa lüüa soovijatelt arvamusi ja ideid. Võite kirjutada nii siia foorumisse kui ka minu emailile kathy18ee(at)yahoo.com.

Jah, Tallinna Matkaklubi lehte olen külastanud. Kas siis ei või olla rohkem kui 1 selline klubi, et oleks valikut?

Üritan teie küsimustele natuke vastata.

Miks tahan just MTÜ-d? Sellepärast, et oleks juriidiline keha ja saaks klubile osta varustust, mis oleks reisi ajal kõigile kasutada, a la telgid, priimus, gps-d jne, mida matkadel vaja on. Aga jah, põhimõtteliselt saaks ka ilma juriidilise pooleta, lihtalt tore grupp inimesi, kes tahavad reisida. Ja loomulikult olen vaadanud teiste matkaklubide tegemisi aga need ei paku päris selliseid matku nagu mina soovin.

Rainerk´le vasutseks, et täpselt seda ma mõtlengi, et spetsialiseerumisvaldkonnaks oleksid mittealpinistlikud pikad jalgsimatkad. Selliseid väiksemaid künkaid võiks siiski vahel võtta, kuni 1000m.

Näiteks, üks minu reisimõte: 2 päeva jalgsimatka mõnel looduskaunil matkarajal, 2 päeva veematka (kanuu, raft jne), 2 päeva teises looduspargis jalgsimatka, 2 päeva kohalike külakestega või linnakestega tutvumist, k.a. ööeluga (jalutades ühest asulast teise)jne.

Ma olen käinud kolmel mägimatkal ja niisama seljakotiga reisinud palju. Ütleme nii, et reisipisik on eluaeg sees olnud. :) Aga minu jaoks muutus nädal aega ühe künka peal ronimine igavaks ja tahaksin vaheldusrikkamaid matku.

.

Tegemist ei ole äriprojektiga. Motivatsiooniks peaks olema soov korraldada ja osaleda põnevatel reisidel ja matkadel.

Seal on vist ilmaga praegu hull lugu, üleujutused jne. Seega, peaks praegu häid pakkumisi kindlasti leidma.

Olen ka seal käinud ja kõige imelisema mulje jättis Almalfi rannikul kuupaiste merel peegeldumine, see oli uskumatult ilus. Muidu jah, kogu see kant on seal väga romantiline jne. Sorrento kesklinnas ööbida ei soovita, seal algavad hotelltoad tipphooajal 200EUR-st ja neidki raske leida.

Olen reisinud hostelites palju ja eriti turvalised ning mugavad need kohad ei ole.

Kas tõesti on võimatu leida seal midagi, mis oleks max 30 euri öö ja mis ei oleks selline hostel, et toal lukku pole? 3 aastat tagasi käisin Pariisis ja seal sain toa 25 eur-i eest. Võib-olla aitas see, et jõudsin sinna kell 23.00 ja nende jaoks 25 euri parem kui tühi tuba ja no money. Kaplemine oli umbes nii, et mina ütlesin 25 ja nemad 40. Mina järgi ei andnud ja saingi 25-ga. Kunagi kauplesin San Franciscos end öömajale 10 dollariga ka :D Kas Roomas tasuks sellist taktikat kasutada või nad ei anna tuba ka õhtul kui on jäänud vaba kohta?

Meil on plaan ööbida hostelites, kuna öömaja peale eriti raha kulutuada ei taha. Vic, kus oleks asukohamõttes kõige parem kant Roomas ööbimiseks? Kas Termini jaama juures on ok ja kaugele sealt jäävad Forum, Colosseum jne?

Kas metroo piletit müüakse ka kolme päevaseid?

Tänud ette.