Jossu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga kuidas siis ühelt saarelt teisele liigelda, laevaga? Ning miks näitavad siis enamus "sattelliidid", et kahe saare vahel on sild, või on minul midagi viga. Nt: http://www.muhu.ee/index.php?option=com_wrapper&Itemid=97

Aitähh

Esimene reis jah, või noh see alguse trip. Eesti - Läti - Leedu - Poola - Saksamaa - Pariis - Inglismaa - Šotimaa. Šotimaal istuks mingi hetk ja siis hakkaks vaikselt tagasi tulema.

Naabrimehele viimase posti eest suur kiitus, aga telgi kohta nii palju siiski, et kas hotellis on siis odavam ööbida kui telgis? Nonii, keegi suurem reisumees või ükspuha keegi võiks anda mõned soovitused ja nipid, mis võivad autoreisil, pikamaa reisil kasuks tulla?

No aga millega ma võtaks ette pikema tuuri, kui ma hulgist saan odava söögi. Palju sööki võib Ram'i pagassi visata, sammuti telgid ja reisule minna. Ramiga peaks saama ka kehvemal maastikul sõita, ning läti liiklust pole karta.

Õigesti nähtud, kuid Jyrka, millest ma siis alustama peaksin?

Vanuse jätan ma enda teada, kuid jah autoga niivõrd kiire pole kuid siiski, tore oleks mõelda kasvõi hetkel, et plaan tehtud :) ..

Suure koeraga oleks siiski tegu ja "Oiltripi" logiraamat sai selleks korraks läbi, ootan uusi osi. Siiski ootaksin konkreetset teemat ehk auto valikut, kui otsustaksin valida Ram 1500 siis mis oleks selle autoga kehvasti? Sammuti on väga suur võimalus, et esimene auto tuleb reisibuss, kuna Oiltripi lugu mõjutas nii palju.

Jah, reis alles mõne aasta pärast, kuid tahan olla kogu aeg uudistega kursis. Matkabussi kohta nii palju, et usun, et auto saaks koha ka tava liikuluses kuna ma pole nii rikas kah, et osta eraldi auto ja matkabussi, ning kas matkabussiga üldse mägedes jne sõita saab. Usun, et jään hetkel siiski Dodge Ram 1500 juurde, kuna "pagass" on seal suur ja süüa mahub, kuid küsimus on, kui koera võtan, kuhu tema panna. Küsimus nüüd palju see õli filter maksab ja õli, ning kui palju oletame õli läheb sajale, kui bensu läheb 10l, näide ainult.

Ei osta, üldiselt kui autot vaatan, siis lähtun sellest, et olen suurem reisumees ja miks mitte koeraga seda rõõmu jagada?