liivakas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Võibolla on sul abiks need lehed: http://www.tenerifesiesta.com/ Meie broneerisime elamise sealt koos transfeeriga ja ka auto rentisime nende kaudu. Jäime väga rahule. Teisel lehel pakuvad kohalikud eestlased trippe. Ise kasutanud ei ole. http://www.tenerifekompass.com/

Soodsamaid majutusi leiad siit. www.airbnb.com
Aga 100-140 kahele nädala eest Londonis ?

to qw .kui suur see % oli mis tagasi saite? ootame ka tarbijakaitse kaudu rahasid tagasi aga eelmise nädala jooksul nad ei vastanud mu kirjadele.

Kasutasin aasta tagasi tenerifesiestat. Jäin väga rahule. Erinevalt hispaanlastest vastati kirjadele kiiresti, pakuti võimalikke variante. Meie jaoks oli oluline et 2 elamist oleks lähestikku, puhtad, basseiniga, ranna lähedal. Seda kõike me ka saime. Lennujaama tuldi vastu, lisatasu eest. Auto rentisime ka nende kaudu. Igale küsimusele, mis meid huvitas saime vastuse. Järgmine kord kasutame ka nende teenust.

Minule eile päeval korra isegi helistati. Õhtul saadeti ka mingi umbmäärane kiri, millele ootasin juba 1,5 nädalat vastust. Kirjutati mingitest tühistamise leppetrahvidest. Lasin soomes elaval sõrbannal Finnmatkatesse helistada ( kuna ise soome keelt ei valda) ja küsida, kas meie nimel on broneering. Tema sai vastuse, et meil pole olnudki broneerigut ja viimased 2 ndl on pidevalt lendude broneeringute kohta küsitud. Finnmatkatel ei pidavat Reisiks OÜ ga isegi mingit lepingut olema. Sama vastuse saime ka hotellist. Mis kulutusi nad meie peale teinud on, jääb arusaamatuks?

Minule lubati broneeringu kinnitust nädalavahetusel. Täna esmaspäev, ei miskit :( Saatsin hotelli ja Finnmatkatele päringu, kas mingit broneeringut on üldse tehtud, ootan vastuse ära.

Kummaline tundub see asi siin. Teisipäeval enne kui ise sellest firmast pileteid broneerisin sai ikka korralikult selle firma tausta uuritud. Helistasin ka tarbijakaitsesse, et kas on kaebusi. Kirjalikke kaebusi 6 jaanuari hommikuks ei olnud (1 pretensioon oli aga see ka lahendatud), firma ei olnud ka mustas nimekirjas. Ostsin piletid ära ja kohe peale seda oleks toimunud nagu plahvatus. Olen eilsest saati lugenud neid postitusi ja kommentaare, siiani ei ole avastanud ühtegi juhust, kui keegi on konkreetselt ilma reisist ja rahast. Meeletuid venitamisi on küll broneeringute ja piletitega. Reisitingimustes on ka kirjas ,et lennupiletid väljastatakse 5 päeva enne lendu. Nädal tagasi tegi ka üks tuttav lennubroneeringu, lubatud ajaks ilma meeldetuletamiseta saadeti ka broneering. Lennuni on veel pisut aega , loodame et kõik läheb plaanipäraselt. Kas nüüd tahavad konkurendid seda firmat nurka suruda, või milles asi? Ilmselgelt on selle väikse firma jaoks tööd liiga palju. Kuigi võib arvata et peale sellist materdamist siin foorumis ja delfis jääb tööd vähemaks. Ka tarbijakaitse siiani lihtsalt hoiatab selle firma eest.

Meie liikusime ühistranspordiga. Hotell oli Haniast poolel teel Rethimoni. Buss käis ca tunni või poole tagant täpselt enam ei mäleta. Seda mõlemas suunas. Ei pidanud vajalikuks rendiautot võtta. Ekskursioonid ostsime tänavalt. Käidud paikadest meeldis enim Samaria, Hania linn, Eleafonissi rand. Knossose palees ei käinud.

Meie peatusime Kavrose külakeses. Georgiopolises me ei känudki, küll aga Kourna järve ääres kuhu näitas 2 km aga tegelik maa võis olla ca- km . Iseenesest oli küla asukoht hea, bussijaam kest küla, sealt sai iga poole tunni tagant ühele ja teisele poole. Sai käidud Hanias, Rethimonis, Iraklionis. Kohalikke turismifirmasid kes oma teenust pakkus oli 2 ,autorente ca 3-4 tk.

Meie kasutasimegi varianti -buss. Mõlemal abikaasaga küll load olemas. Buss käib suht tihti, iga täis ja pooltund. Meie pesitsesime Rethimoni ja Hania vahel. Käisime ära ka pealinnas. Linnadest meeldis kõige rohkem Hania. Rethimoni sattusime laupäevasel päeval ,kui seal turg oli. Kohe bussijaama juures. Seal sai ka šhoppatud. Kohalikud reisibürood müüvad Santorinit oleneb sinu asukohast saarel aga ca 1000.- võin eksida, seda me ei ostnud. Käisime küll Samarias ja Eleafonissis. Jätan oma meili ,kui on küsimusi. hekid@hot.ee

Sel. nädalal postkasti tulnud Prisma reklaami viimasel lehel, on reklaam ja kupong. 2 ühe hinnaga. Seda siis Sealifes. Kui ise seda ei leai võin enda oma ära anda.