krys

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Klaaspõhjaga laev 11 dollarit.

Allveelaev 25 m sügavusele ehk oli 55 dollarit.

Jah kahjuks pole siis veel seal, aga 07. veebr. lennuga jõuan sinna ja jään kauemaks. Nii et minu telef. nr on juba eespool, võtke ühendust. Kohtumisen siis päikese all.

Kahjuks ei saa siis kokku. Minu telef.nr. 5214991 ehk on kellelgil tarvis, võite edasi anda. Aitan meelsasti Hurghadas. Kohtumiseni päikese all.

Kui pikk reis Teil, kas 1 või 2 nädalat.

Olen eesti inimene kes elab Hurghadas ja alati nõus abistama eesti turiste.Olles ise eelnevalt turist kasutasin samuti seal elavate eestlaste abi.Ja uskuge mind seal kohates eestlast,tunnete nagu oleksite oma inimene. Kõike head ja kohtumiseni Hurghadas.

Jah, läksime juunis nende kaudu Hurghadasse, hotell 7km keskusest ja midagi erilist koos puudustega aga ise ju valisin, hotellis nagunii ei ööbinud ja ei pööra erilist tähelepanu ka. Kuna olen Tartust, büroo Tallinnas siis jah pileteid polnud veel tööpäeva lõpuks käes, läks aga kiireks telefoni abil asjaajamiseks ja see ka enda algatusel, sest Tartust hommikul 6.45 Riiga. Olin ikka päris närvis küll. Piletid sain lõpuks õhtul 21.30. Aga igatahes käidud ja tagasi ka.