anetttt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selge:) Aga kas millalgi mingi nö sügisene allahindlus ka on? Või tehakse suuremaid allahindlusi 2 korda aastas?

osta sooviks, prille näiteks

Aitäh vastuse eest, siis on see ikka samamoodi seal kah nagu Rootsi suuremates suusakeskustes:).

Kas night skiing sisaldub suusapassi hinnas? Vaatasin kodulehelt, et see on hinnana eraldi välja toodud...

See pikk ootamine ja teiste vahelevõtmine oli ilmselt põhjustatud sellest, et osad reisijad olid lisana maksnud veel ka esimeseste seas pardale pääsemise eest. See seletaks asja, juhul kui sul ei olnud seda makset tehtud. Aga tund aega on ikkagi suhteliselt pikk aeg jah. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

tänaseks on raha krediitkaardilt maha võetud. Nii et konkreetsel juhul läks selleks aega 5 päeva. Broneerituna näitas jah kohe pärast ostu sooritamist.

Vaatasin, et siiski koondväljavõttes näitab, et vajalik summa broneeritud. Aga maha ei ole veel läinud. Samal ajal ostsin tagasipileti Flylalist ja sellega on tegelikult sama seis.

Aga kaua võtab aega, et krediitkaardilt lennupiletite raha kaoks? Mul ei ole 4 päeva jooksul midagi maha võetud veel sealt... . . . !

tuligi kinnitus tunni aja jooksul!:) muretsesin asjatult... on küll e-riik ja kõik vahvad e-asjad, aga ikka tekib hakkab mingisugune kahtluseuss närima kui asju ainult läbi interneti ajada ning kui kinnituse kohale jõudmine võtab natuke kauem aega:)

kui suur see tasu umbkaudu on?

Selliseid pakkumisi olen leidnud netis palju. Küsimuse eesmärk oli leida mõni firma, kus kõik see oleks hinna sees. Näiteks Kreetal olen leidnud selliseid autorendi firmasid küll.