qiiwer

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
10 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ka meie seltskond kasutas seal kandis liikudes Aivari abi ja andsime lubaduse ausalt kirjutada oma kogemustest. Palusime Aivarilt abi oma liigsete asjade hoiustamisel pika reisi jooksul. Sellega ka ta meid aitas ja rohkemgi veel. Abi saime transpordiga Manilas ja hiljem Subicusse sõites. Samuti organiseeris ta meile väga odavalt majutuse Subicus ja andis niisama infi tuuride ja üldse Filipiinide elu kohta. Viimasel päeval selgus, et tema teenusel on ka väike fee - 25$ nägu. Kehvasti läks aga päris lõpp. Pidime varahommikul Clark`ist Hong Kongi lendama ja Aivar lubas meile Subicust lennujaama transfeeri orgunnida. Miskipärast jäi see transport aga tulemata ja telefonitsi me Aivarit kätte enam ei saanud. Ka ettemakstud raha pole tänaseni näinud. Õnneks tulid meile appi rõõmsad kohalikud, kes oma taksot omava venna voodist välja ajasid ja päris viimasel hetkel jõudsime siiki lennukile. Nii et selline kogemus siis meie poolt.

Rait ja kaaslased.

Yucatanil maksime öö eest ca 30 euri, mujal mõnevõrra vähem. Selle eest erilist "imet" muidugi ei saa, aga arvan, et siiski rohkem kui teile pakutav 2* hotell.

to minime Mul oli just mõttes sebida selline juhiga auto ja päevaga põhilisele ring peale teha. Kuidas selliseid juhte leida võiks?

Käisime eelmise aasta veebruaris-märtsis. Kõik hotellid, mis eelnevalt olime välja vaadanud, meile ka toa leidsid. Isegi Tulumis (Zazil Kin vist oli) ja Playa del Carmenis. Igas peatuspunktis jäi mulje, et öömajaga leidmisega pole vähimatki probleemi.

Oli mõte omalgi riisipõldude, El Nido ja Boracayle lisaks Boholile minna. Tundub, et eraldi sihtpunktina jääb Bohol aga lahjaks. Lisaks võiks üle vaadata näiteks kõrval asuva Camiguin saare (Hibok Hibok, white island, kosed, kuumavee allikad jne). Kas on keegi sellel saarel käinud? Netist lugedes tundub küll igati mõnus koht, aga sooviks teada reaalseid muljed. Kas Bohol-Camiguin tasuks ette võtta või oleks mõtekam jagada see nädal Palawani ja Banaue-Sadaga vahel ära?

Keegi ei ole rääkinud veel KLM-st. Neil hetkel nt TLL-HKG 605 euri. Kuidas kogemused on?

Diamond peaks olema üks tavapärane edasimüüja. Ostsin neilt Madeira tripi, korraldaja oli Top. Probleeme oli küll (seoses tuhapilvega), aga ikka Topiga mitte Diamondiga. Nimetatud Eilatit korraldab ilmselt Horizon!?

Oled õigesti aru saanud. Nii pikaajalist viisat piirilt ei saa.