Marx087

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Metsapähkel, kas saan õieti aru, et teie Toila Spaga rahule ei jäänud? Ehk räägiksid oma kogemusest pikemalt.

Meie läheme tegelikult suurema seltskonnaga(5 inimest) ja seepärast on oluline, et protseduuride valik oleks lai ja tegevust jaguks kõigile.

Kõikide nö idaplokki jäävate spade osas pelgan veidi seda, et ehk sealne kontingent nii teenindajate kui külastajate osas liiga venekeelseks kisub. Kas minu kartused on põhjendatud?

Kas kellelgi on kogemusi Narva-Jõesuu SPA ja/või Pärnu Tervis SPA-ga?

NB! Mis puutub Narva-Jõesuu Spa "Juubel" paketti, siis kui teised spad pakuvad päevas kuni 3 protseduuri, siis see pakett tundub, et sisaldab ainult üht protseduuri päevas.

Tänud, Margus

Tänud kõigile, kes viitsisid oma kogemusi jagada. Täna siis teist päeva Kataloonias, auto sai võetud Sixtist, anti parem kui eelnevalt bronnitud oli kuna samaväärset hetkel polnud. Rendihind jäi loomulikult samaks, lisaks veel asjalikud nõuanded, korralik ja kiire teenindus. Julgen soovitada, hind teistest tunduvalt soodsam, ainuke ebamugavus, et auto saamiseks tuli lennukas shuttle bussiga sõita Sixti büroosse, mis oli 10 min. sõidu kaugusel. Lepingu sõlmimisel sai mainitud riigid kuhu sõita kavatseme ja neil oli sellest täielik suva, lepingus loetletud rida Ida-Euroopa maid, kuhu sõita ei saa. Käepärast tasub hoida hulga peenraha, kuna tasulisi kiirteid ikka jätkub küllalt. Kui reisiga finišis, siis annan teada, kas Andorras ja Prantsusmaal sõitmine laabus sama mugavalt. Rännumehele tänud!