Merca

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

4 meeldimist
8 postitust
369 kommentaari
 

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Egiptuse viisa jaoks pole pilti ju vaja ja ei küsi keegi seal midagi, tempel passi ja kõik. Võid mõne suvalise hotelli nime panna peatumiskoha lahtrisse, oli seal vist ikka selline lahter.

Tahtsin ka just sama raamatut soovitada, mulle meeldis:)

Ma tahaksin küll neid "miinivastaseid" pilte näha:p Väga armastusväärne neiuke tundub ju:)

Marks66 pakkus väga hea variandi välja:) Asun ka seda teostama, ainult bassein vaja enne kaevata, selliste külmadega üsna keeruline tegevus. Naabripoisid ka kindlasti rahul:p

Siin päris mitu huvitavat varianti: bungaloo, pungaloo. http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=bangalo&F=M Juba mõnda aega leiab ÕS-ist ka täiesti vigaselt sisestatud sõnale õige kirjapildi.

Ilmselt võib ikka, aga see on ju kohutavalt ebamugav.

Äkki on sarnane teema juba olemas vms. Pilt nii kribu sul, et mina sealt küll midagi välja ei loe, poliitiliselt ebakorrektset ammugi;)

Kui sulle tundus Hurghada liiklus kaootiline, siis Kairos sa kindlasti sõita ei tahaks:p

Paketireisiga minnes küll ei ole eriti mõistlik eraldi transfeeri muretseda. 2 h võtab aega sõit Antalyast Alanyasse, selle elavad lapsed ka üle, õhtusel ajal nad ilmselt magavad kogu tee. Lennujaamas kulub natuke aega muidugi reisiseltskonna kokku kogumiseks.

Eesti Päevalehes artikkel Travel In-i pankrotist: http://www.epl.ee/artikkel/577333 Tsiteeritud ka ühte lõiku trip.ee-st.

Metsavenna talus Läti piiri ääres ka olemas: http://www.visitvoru.ee/?id=65

Kaevanduspargis saab all kaevanduses suppi süüa, peab ette tellima. See jääb küll natuke teise suunda, sõltub muidugi teekonna alguspunktist, aga Kolkjas on armas väike sibula- ja kalarestoran: http://www.hot.ee/kolkjarestoran/ Kui aega on, siis tasub ka mõnda vanausuliste kirikusse sisse põigata, aga peab külastuse enne kokku leppima (naistele rätid kaasa, muidu ei lasta sisse).

Võib pükstes minna küll, lühikeste pükstega ilmselt mitte.

Osta pikemaks ajaks ette, siis maksad korraga ainult sissemakse ( u 1400 kr) ja ülejäänud summa peab kuu enne reisi makstud olema.

Teine osa ka üleval, kes pole veel märganud. Eelmisest “asjatundlikum”, eriti tore see koht:P “Qena ja Luxori vaheline tee on täis teesulgusid, mida valvavad rikkis püssidega varustatud külavanemad. Ma ei saagi aru, kas kaitstakse küla röövlite eest või, et ükski põllutööline külast plehku ei paneks.”

Vessar on vesipiip või? Ma tükk aega mõtlesin, et mis asi see on ja siis plahvatas;)

Ilmselt enamikul külastajatest polegi sellest midagi, aga mida hotellides loomades arvatakse, seda ei tea. Islamiusulistel on ju koer räpane loom. Sa pead ikka reisibüroost küsima, millises hotellis on koerad lubatud. Mina küsiks hotellist veel meili teel kinnituse ka. Pärast hea sellega lehvitada, kui mingi jama on. Lisaks on see koera hotellituppa üksi jätmine kahtlane värk. Jätad väikese puuriga terveks pikaks päevaks?

Link ka, et oleks selge, millest jutt: http://www.apollo.ee/product.php/0723238 Täitsa meeldis, aga mulle meeldivad vist kõik reisiraamatud:) Ilustamata realistlike reisikirjeldustega hirmutad sa kõik sinisilmsed reisihuvilised nendest riikidest küll eemale. Aga vahest ongi vajalik panna inimesed enne reisi mõtlema kuhu nad lähevad ja kuidas, et pärast poleks virisemist:)

Mina küll ei tundnud rõdust puudust. Kui sulle meeldib keskuses aega viita, siis on asukoht väga hea. Aga rand on täiesti kohutav, ülerahvastatud ja ohtrate nännimüüjatega ning üsna sogase veega, tüüpiline Naama Bay rand:( Bassein on soojendusega. Inglased, palju eestlasi, venelasi eriti polnud, kuigi teenindajad alustasid juttu vahel vene keeles. Üsna vaikne hotell.