bum

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olime nädala Nuweibas, reede õhtul maandusime Tallinnas – autodeuputus, valdavalt mornid inimesed, kauplustes müüjad, kes vaevalt ütlevad tere vastu või ei tereta üldse; ei rõõmusta, et nende juurest ostsid; ei ütle nägemiseni; tee või mahla pakkumisest rääkimata... Sajab pidevalt, homseks lubab lörtsi. Ühesõnaga - oleme Eestis tagasi.

Peame juba uusi reisiplaane ja saame väga hästi aru perest, kes puhkas Nuweibas kuuendat korda. Nende ütlus- siin on nagu maal vanaema juures, on täpselt kümnesse.

Leidsime Trip.ee-st Toomase kontaktid, võtsime meilitsi ühendust ja Nuweibasse jõudes saime kokku. Kõigile, kes soovivad veidikenegi tundma õppida beduiinide elu-olu, soovitame minna kõrberetkele. Oleme väga rahul, et otsustasime ööbida kõrbes – täiskuu kõrgel peade kohal, varjud, ääretu vaikus - seda tasub ise kogeda. Tervitused Salmanile, kes tunneb väga hästi kõrbe ja on meie arvates Siinai parim kokk.

Oleme Ulviga igati nõus – Toomas on väga hea reisijuht. Mees, kellele meeldib kõrb ja kes austab beduiine. Meil on heameel, temaga tuttavaks saime. Soovime Toomasele ja kõigile oma uutele tuttavatele tugevat tervist ja kõike-kõike head.