Teesi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kadri! Inimesi on igasuguseid:). Need lennuki hilinemised on ääretult alatu ajada reisifirma süüks! Hotellide broneeringud ka pole enamjaolt reisikorraldaja süü, kuna saadakse kinnitus ju kohapealt ja minuteada annab reisikorraldaja ülebroneerimise apsaka pärast kompensatsiooni kohapeal(lisa õhtu-või lõunasöök). Alati on võimalik läbirääkida:). Kena reisi, Kadri!

No mina ei näe mingit vahet, kas reisipakkuja lennutab Aurelaga, Estonian Airiga, Fly lal-iga või mingi muu lennufirmaga sihtkohta:)Kas teemaalgataja ei jäänud reisiga rahule ja mis juhtus??

See veidi(nädal) aegunud info neil kodulehel..kui veidi uuriksid enne kui mustama siin hakkad...

Vot see ongi tähtis, et võtad seda nii,on ju vaja sellel kaunil saarel vaid pesemis-ja magamisvõimalust;)sest nii palju on seal teha ja vaadata! Pimeda tulekul mine kindlasti kõndima õhtusesse Rhodose vanalinna..Nad on oma tulukesed põlema pannud ja on selline armas õhkkond:) Ilusat reisi!Olen ka ise septembris kohal:)

Mina ka Goadventurega väga rahul!!

Mina võtan lennupileti vaid, elan Rhodosel.Soovitan võtta pakkumine Goadventurest.(info@goadventure.ee)nad teevad hea pakkumise! Soodsamatest hotellidest on kõige parem hotell Africa,Rhodose linnas,kõik on käe-jala juures-nii pidutsemine(mis ilmselt jääb ära,kuna lapsega),vanalinn,kus on ilus jalutada,poed jne.:)No ja autoga saate sõita iseseisvalt Lindosesse kaunist kohta imetlema:)

Mina lähen sama lennuga:) Kindlasti sularaha Falirakis,seal on muidu ka rahaautomaate. Soovitan Sul ka kindlasti auto võtta,mina nägin hotellides paremaid pakkumisi kui reisifirma pakkus,aga pead kindlasti võtma auto koos täiskaskoga.Ja Faliraki on muidu õhtul ja öösel hirmus koht,need inglise noormehed joovad ennast täiesti ära,vedelevad autoteel,lärmavad ja laamendavad. Mina käisin ja käin õhtul väljas, kus käivad kohalikud ja turiste ei liigu:) Loodan, et sul tuleb meeldiv puhkus,Teie reisiesindaja Olga-Anniki on armas ja sõbralik tegelane:)

Suuremates poodides ja pubides saab maksta kaardiga,Rhodose linnas.Falirakis saab vaid vaid üksikutes kohtades.Väiksemad poekesed tahavad vaid sularaha.Kuna lähed ja mis firmaga:)?

Ma ei lähe Novaga, aga olen seal olemas sellel ajal.Mõnusat puhkust, saar on vapustavalt hea

:) Kas kujutad ette kui palju on peale sinu veel reisile tahtjaid?? Kujuta veidi ette siis..ja see ei tee veel novatoursi alla.Novatoursiga ainult olengi reisinud, nad minu usalduse võitnud aga noh, eks ole inimesi kõiksuguseid:) Jõudu edaspidiseks!