Mannapudru

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lihtsalt kommentaariks - Ma ilmselt olin sama lennu peal(mis jäi üle 4 tunni hiljaks). Ja mulle tuli meili peale ilma küsimata tõend hilinemise kohta(sama meili peale, mille olin sisestanud piletied ostes tehes). Võin Sulle edasi saata, ehk on sellest abi.

Tänud, nii oligi! Kuna esimesel lehel ei paistnud, siis ei julgenud edasi minna.

Olen. Saint-Malost ja seal on suur korralik tasuline parkla sadamas.

Lendan mais Riia-Glasgow-Riia - hinnaks tuli 800.- Teistes otsingumootorites surfates sain hinnaks alates 7K Talvel käisin Alpides lumelauatamas Ryanairiga - hinnaks tuli 1100.- Muude lennufirmade hindu ei julgenud vaadatagi. Ka oli seal võimalus lennu ajal moblaga helistada - muude firmade puhul seda optsiooni ei mäleta.. Selliste hindade juures saan päris mitu korda vetsus käia ja kallist õlut juua - endiselt saan poole odavamalt. Ehk siis on valida, kas maksad selle eest, mida ise tarbid - või maksad selle eest mida tarbivad Sinu kõrval laiutavad kaasreisijad. Mulle meeldib kui on valida. Halvustavad märkused teistsuguse mõttemaailmaga inimeste suhtes on ehk liiast.

oleme olnud - ja tõesti oli üks ägedamaid hosteli elamusi. Meelde on jäänud veel hostel Celica Ljubljanas - asi on tehtud vanasse vanglasse, iga tuba(ehk endine kong) on kujundatud erineva sisekujundaja poolt(kui ma õieti mäletan siis olid need tudengid)ja selle all olev kõrts tundus olevat kohalike boheemlaste kogunemiskoht :-)

Maganud korduvalt nii Stanstedis kui Schönefeldis. Ka Gatwickis. Ei mingeid probleeme ja teisi samasuguseid on palju. Schönefeldis juhtusime esimesel korral kogemata lausa politsei putka ette - hommikul hakkasid need voorima, astusid rahulikult üle meie..Ise oleme kasutanud väikseid täispuhutavaid madratseid - Jyskist väikse raha eest, sellised kilesed ja käivad väga väikseikd kokku..

Mina olen seal palju bussiga seigelnud - väga rahul. Kui muu elu olu on seal nagu on - siis bussiliiklus on väga hästi korraldatud ja ka odav. Pikemaid vahemaid läbisime nn lux bussidega - kannatas magada ilusti ja hommikul ärgates olid sihtpunktis! Hoidsime ka öömaja pealt sellega kokku. Enne reisi tegin korraliku eeltöö ja sain ka seda teada, et palka Mehhiko politseinikud praktiliselt ei saa - ehk nad siis korjavad ise endale palga kokku - see oli ka 1 põhjus miks meie seltskond bussiliikluse valis :-)

Väga stiilne ja mõnus oli. Otse kesklinnas, peatänavast paarkümmend meetrit ja metroopeatus kohe lähedal. Lisaks sai kohapeal tellida 8EUR maksva 3 käigulise õhtusöögi, mida koha peal mingi tüüp õhtul vaaritas. Vein oli hinna sees ja toit väga hea :-)

Parimat paika ei oska öelda - ise läbisin oktoobris 5 päevase algaja kursuse siin http://www.algarve-watersport.com/ Meeldis väga, lahedad ja asjalikud õpetajad ning mõnus elu lõbusate inimestega surfilaagris. Ja euroopast ma odavamat kohta(reis + koolitus + asjade rent + öömaja) ei leidnud. Meile anti küll kalipsod selga - aga ega neid vist vaja ei oleks läinud.

Käisin hiljuti Sotimaal (4 lendu EasyJetiga) ja probleeme polnud. Kuna nad võtavad mingi raha ka alla 2a lapse eest - ju siis see sinna sisse arvestatud...

Minul hiljutine kogemus ebay.co.uk'ga , kust sain uue fotoka ca 3x odavamalt kui eestist ostes. Ka oli maru kahtlane tunne nii osta, aga kõik laabus väga mõnusalt..

charteritega (Thomson, Thomas Cook..)on ka päris soodne - ise käisin eelmine sügis, kõik kokku 11 tuhhiga saab vast hakkama...