lvlka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
14 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Madeiral möllab pidevalt mingi viirus, novembri alguses ründas inimesi mosquito putuk ja läkitas 70 inimest haiglasse. Lihtsalt infoks, muidu on väga ilus koht, kuna see viiruse lugu juhtus hiljuti, mõtlesin informeerida, võib-olla tuleb aasta alguses teine lahing.

Tere Tom! plaan oleks samuti Guadeloupele minna. Tahaks ikka tervet saart näha & mõtlesin võtta auto 1-2 paevaks, samas mingi väike paaditripp ei teeks paha. Kuidas sina seal ringi liikusid? Või aint matkasid :)

Tere! kas reisiplaan on veel paigas? Olete seal voi lahete voi juba tagasi? Plaan on samuti minna, peale jõule..

Kuula Manni, asjalik kommentaar. Olen ise kainud ka naiteks detsembris, ikka +25, kuum just ei ole aga soe kull. Samuti on Marrakech ehedam Maroko naide ning soojem.

Ok, tanud! Motlesin, et akki on keegi seal lahiajal kainud, kes saaks tapsemat infot anda. Infoks siis huvitujale, et miks just see paik, kuna mulle ei meeldi kaia jarjest sarnastes riikides, vaheldumisi soe maa ja betoonlinnad on tunduvalt intrigeerivam. Kuna tulin esmaspaeval just NY’st, tombab rohkem soojema kaose poole. Ja ei, samuti ei moelnud ma peatuda nunnade juures, kuid tanud pakkumast :)

Tere,

meie oleme Buenos Aireses 21-22.dets. Kui keegi viitsiks meiega linnapeal kolada või mis veel parem, ümbrust näidata, oleks 5+ Meie = 2 in. :)

Helista. Nad räägivad vabalt inglise keelt, kuigi väga vastutulelikud nad just pole, minu kogemus; st. pidin juurde andma ühe dokumendi, mailiga ei tohtunud saata, kuna väljaprintimine pidavat palju maksma ning selleks pidi kuluma lisaks 3 päeva :))

teema jäi silma, kirjutan lihtsalt info mõttes. Meie läheme 2.dets kruiisile, paat väljub Savonast, (Itaalia) siis Barcelona, Morocco-Casablanca, Kanaari saared-Tenerife, siis paar päeva aerutamiseks, jõuame Brasiiliasse- mitmed linnad, k.a. Salvador Bahia, Rio de Janero etc., siis edasi Uruguay ja Argentiina; kruiisi lõpp kulmineerub lennuga Sao Paolost Pariisi. Kokku pea kuu aega, kõik söögid sees ja ca. 3000 eur. kahele. Oleme muidu kõik reisid alati ise organiseerinud, lennud transport transfeerid, hotellid ja bla-bla, nüüd on hea vaheldus, et keegi teeb seda meie eest. Ja budget on suhteliselt fikseeritud, taskuraha vaid niipalju kui ekskursioone ja suveniire tahad osta :)

Miks te Marrakechis nii vähe olete? See on tunduvalt huvitavam linn kui Agadir, 4' hotelle on sealgi. Kui teil veel hotellid pole makstud, mina soovitaks Marrakechis kauem olla, on rohkem mida näha (ehedad soukid, lossid, YSL aed, kui mõni kohalik kraesse hakkab, tassib teid veel nn.Maroko stiilis naha vabrikusse või vaibaparadiisi, kui enne ei saa lahkuda kui vähemalt liitri teed pole sisse kallanud.. Agadir on seline linn kui Maroko oleks Euroopa Liidus :)
Igal ühel oma valik muidugi.

Hõbeda, kulla kohta- kallis, kallim kui eestis, kunagise odava hinna on vast turism maatasa teinud. Mina ei leidnud igatahes midagi erilist ega ilusat, ja muidugi, 'Morocco high quality' mulle väga ei istu, ostetud asi läheb katki momendil kui poe ukse kõvemini kinni lööd :) Kuld on 750, rohkema kulla sisaldusega ja vähem muid metalle kui Eestis müüdud, 585.

Ilusat reisi!

Linnaliinibuss maksab 0.40lvl’i ja pileti saad osta bussist. Bussid väljuvad lennujaama ukse eest ülevalt ja 50m all poolt bussipeatusest, väljuvad kuskil 15min vaheaegadega. On ka transfeer mis väljub kohe lennujaama eest all parkla juurest (väike roheline buss) mis maksab 5 euri sellega kindlem minna see ei tee niipalju peatuseid kui buss. Kindlasti takso.

Võta natuke sularaha kaasa siis lihtsam ja kiirem. Lennujaamas on hansapanga automaat seal saad hansapanga kaardiga ilma lisatasuta raha välja võtta.