bleistift

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väga pabistada pole mõtet. Juhtus endalgi sarnane lugu - saatsin feedbacki vormi, millele vastust muidugi ei saanud, kuid raha oli ühel hetkel tagasi kontol:)

Ryanair läheb ju ka Riiast. Olgugi, et pead pagasi eest maksma, saad pikemat aega ette broneerides päris soodsalt!

Oskab keegi rääkida, kui Poola-Ukraina piir rongiga ületada, siis kui valutult (või valulikult) selline protsess käib? Autoga minnes oli jama kui palju... Plaanis Lublin-Kiiev lõik rongiga logistada.

Autoga saab kõrgele jah ning sõit üles on vinge! Me jõudsime poolteist tundi enne sulgemist kohale ning lubati mäkke küll. Kuskil 30 minutiga oled tipus ning vaatad kraatrist sisse. Rada kulgeb muidu jah piki kraatri külge edasi teisele poole.

Olen mitu korda Schönefeldis maganud ning alati probleemideta. Homne öö tuleb taas seal veeta:) Koristamine käib ca 23-ringis, niiet magamist väga ei häiri. Easyjetil on hommikupoole, kuskil 4-paiku esimene check in, mille sagin ajab küll üles. Ettevaatlikult tuleks suhtuda kohalikesse pudelikorjajatesse, et nad peale pudelite öö jooksul miskit kõrvale ei pane.

Teab ehk keegi Roomas v Napolis mõnd sellist rendifirmat, mis tagatisraha ei nõua? Sardiinias õnnestus täitsa leida selline.