Lilit

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui ostsid kogu reisi ühe piletina siis arvatavasti piisab Tallinna check in'ist. Igaks juhuks võiksid check in'i tehes järele küsida.

Teemaalgataja võiks natuke rahulikumalt võtta kogu asja. Vandumine ei ole kohe kindlasti kohane ega kutsu inimesi Sulle infot jagama. Internetis on küllalt Malaga ilma kohta informatsiooni. Näiteks http://www.sprachcaffe.com/english/cities/malaga/weather_in_malaga.htm kus on saadaval aasta keskmised temperatuurid. Üldiselt on Malaga külmimad ilmad meie sügise taolised ja tavaliselt nii aprilli-mai paiku hiljemalt on eestlase jaoks seal suviselt soe.

Käisin Korful eelmisel suvel ja jäin reisiga väga rahule. Hinnad olid täiesti taskukohased, võibolla pisut siinsetest hindadest kallimad. Kuna hotell oli meil teadlikult valitud kõige odavam (miks raisata raha voodikohale kui seda võib kasutada kohapeal muudeks asjadeks?) siis erilist luksust sealt otsida ei tasunud, kuid jäime siiski rahule. Hotelli nimi aga praegu meelde ei tule. Kahetoaline väga mugavate vooditega tuba oli kena vaatega hotelli aega ja basseiniala oli lihtsalt super. Lisaks oli hotell väga väike ja seega ülivaikses ümbruses, mis lubas keskpäevase kuumuse ajal (kus keskmine temperatuur oli umber 33-34 kraadi) mõnusalt basseini ääres mõnuleda. Vaatamisväärsused jäid meie kuurordist (mille nimi oli vist Gouvia) natuke kaugele, kuid Happy Traveli enda ekskursioonidega saime näha kogu saart. Loodus on seal kena, mägine ja pildistamiseks huvitav. Kohalikud ka toredad ja lahked, kuigi kohati tundus, et nad nägid esimest korda turiste. Samas ei olnud nad pooltki nii pealetükkivad kui teised lõunamaa rahvad. Sääski oli augusti lõpus seal küll palju. Mina sain eriti kõva "sääselaksu" ja ei aidanud nende vastu OFF ega midagi. Kuulu järgi olevat kohalikud tõrjevahendid palju paremad. Randadest mainiks nii palju, et ühel pool saart pidid olema kivised rannad ja teisel pool liivarannad. Meie nägime ainult kiviseid randu, kus vetteminek oli meiesugustele pepsidele liiga ebameeldiv, seega päevitasime meie ainult hotelli basseini ääres.:) Head reisi!:)

Vahest oleks parem lapsed kellegi hoolde ja''tta. Alhambra ekskursioonid on suhteliselt pikad ja lastel ehk hakkab seal igav.

Otseselt komplikatsioone ühe lennureisi tõttu inimesel tekkida ei tohiks. Kui ikka vaja minna, siis valuvaigistitega saab valu taluvamaks muuta ja reisil ära käia. Aga muidugi arstiga konsulteerida on kõige parem mõte.

Nu kui saart soovid siis kanaarid või baleaarid on kõige lähemal.