Liisukas21

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Odavlennufirmadel nagu Ryanair on asi lihtne:

A. Broneeringut ilma lennupileteid välja ostmata pole üldse võimalik teha minu teada. Juhul kui te siiski olete suutnud sellise asja sooritada ilma raha reaalselt maksmata, siis ei tasu broneeringute pärast muretseda. Need tühistatakse automaatselt mõne aja möödudes.

B. Üldiselt käib asi siiski nii, et reisi broneerides ostad piletid ka koheselt välja. Piletid kord välja ostnud ei ole Sul võimalik broneeringuid ilma lisatasusid maksmata muuta. Ja sellegi jaoks kehtib teatud aeg. Tihti on nii, et kui oled lennupiletid saanud peaaegu tühise hinna eest, siis odavam tuleb uued lennupiletid kui eelmisi tühistama hakata. Võid üritada kellegile maha müüa. Aga ka siin tuleb maksta tasusid nime muutmiseks. Oli endal probleem kunagi isegi sünni aegadega. Estravelis ei suudetud mu kirjast tookord laste sünnipäevasid korrektselt välja kirjutada (vahetasid poistel sünnipäevad ära). Hiljem tagasi lennates oli jama kui palju, no ei saa lennuki peale sest pileti peal on sünnikuupäevad vahetuses. Mis sest et nimed õiged.

C. Juhul kui soovid vahetada / tühistada lennupileteid RyanAiri süü tõttu siis sellisel juhul tagastatakse Sulle kogu raha ilma vahendustasusid 7 trahve võtmata.