Anneliisu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Reisibüroo peale tiba pahane küll (ei hakka siinkohal firmat nimetama, seda siin niigi maatasa tehtud). Soovisime osta viisat 6-le inimesele Hurghada piirilt, aga reisibüroo ei pidanud seda võimalikuks. Põhjuseks nimetati küll seda, et siis ei pea piiril tunde viisajärjekorras ootama ega bussitäis rahvast kinni hoidma.

Nii et 15 $ asemel pidime maksma 300 krooni (ehk siis perekonna pealt üle 700 krooni lihtsalt firmale taskusse).

Tallinna lennujaama jõudes tuli aga välja, et oh üllatust, ei saagi siit viisat vaid tuleb Hurghadas järjekorras seista! Ootasime väikeste lastega viisa järjekorras ~1 h ja siis veel ~ 1h passikontrollis. Lennujaamas oli hullumaja! Pole sellist kaost varem näinud...

Küsiksin veel siia juurde, et kas RyanAiri käsipagasis võib vedada SÖÖKI? Sain alles nüüd teada, et lennukis süüa ei saagi, aga lendan 2-ja 6-aastase lapsega. Eestist Malagasse kulub transpordi peale 20 tundi, seetõttu ka küsimus, et kas söök võib lennukis kaasas olla??

Noh, meie tellisime selle firma kaudu perereisi juunikuuse, vaatame kas jõuame siis kohale või mitte!

Aitäh vastajatele! Lapsed on 3 ja 6-aastased. Autorent jääb jah kahjuks ära, sest ei ole lube. Ei jää muud üle, kui bussidega ringi tiirutada. Aga aitäh rahustamast! Kartsin juba, et äkki on Nerja nii kaugel, et tuleb paar tundi iga kord kuskile sõita, aga nähtavasti saab tunnikesega hakkama. Lihtsalt kui linna sõidame, siis külastame korraga mitut kohta. Aitäh!