AboveAndBeyond

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas ma olen mingit moodi jätnud mulje, et soovin USA`sse illegaalina tööle minna? Ja mind Maire Aunastega võrdlema??? No see on lausa solvang! Ma olen märksa ilusam ning mitmeid kordi targem.

See, et siin osad USAs elavad eestlased sapised on... no mis seal imestada? Tavaline nähtus ju, kuskile on õnnestunud saada siis istuks ja naeraks ning parastaks. Neist ei maksa üldse väljagi teha. Ning muidugi oleneb inimesest, mõni ei ole selline sitaratas nigu paljud siinsed kommenteerijad. Ja saavad edukalt hakkama. Samas..... mõni aga lendab New Yorki, läheb venelaste linaosasse kus elab ligikaudu 500 000 venelast või rohkemgi veel, ja ostab endale 300-500 dollari eest USA green cardi ja kõik muud vajalikud dokumendid. Eks see ikka enda asi on kuidas ning mismoodi sa midagi ajad! Ja nö "illegaalina" on USAs väga neetult palju inimesi!

Eks muidugi sinna ilusti kenasti ametlikult saada, et maandud kindlalt USA`s on muidugi keeruline kuid siinsed töllmokad on maalinud sellest võimatu missiooni, mis see kohe kindlasti ei ole!

Ma arvan, et kui sa vaevuksid seda teemat natukenegi lugema saaksid sa märksa targemaks!

Põhjus Miks Amsterdam on euroopa parima 10 linna seast 9 kohal on tingitud põhiliselt selle pärast, et Amsterdamis on väga raske leida elukohta. Eriti mis oleks hea hinnaga! Üürida nädalaks ajaks 2 toalist korterit tundub hetkel küll üsna võimatu olevat... see muidugi vaid minu arvamus. Aga edu muidugi.

Eelmine kuu oli rongijaam lennujaama põmst all... nüüd siis peab juba kuskile kõrvale minema? Mis rumal jutt see siis nüüd on. Lennujaamas lähed liftiga või trepist alla ja oledki rongijaamas ning pagasihoid on täpselt see, mis ftc juba mainis, nii hindadelt kui suuruselt. Sina gretemagi muidugi mine siis uksest välja ja jaluta ringi ja mine otsi kuskilt kõrvalt rongikesi!