Melita Kaimik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere Klek on suurepärane puhkuse koht! Kui keegi on käinud Kreekas, siis sarnaneb Horvaatia ja Horvaatia rannik vägagi Kreekaga, Horvaatia loodus on rohe-rohelisem ja vesi sini-sinisem. Ilm on suurepärasem, ei ole nii kuiv ja kuum. Niiskust on parasjagu! Saari on ka väga palju! Horvaatlastega on kergem suhelda, nad mõistavd (saavad aru) vene keelest ja oskavad hästi inglise-,saksa- ja itaalia keelt. Lisaks on nende ellusuhtumine sarnane meie omale (eks siin mängib rolli kauaaegne poliitiline olukord, st Moskva mõju all olemine). Rikkusega ei saa seal kiidelda, kuid Horvaatias on väga hea toit, hea juust ning veelgi suurepärasemad veinid! Olen Horvaatias käinud 2 korda ja kindlasti lähen suvel jälle! Tervitused Horvaatiast! Welcome to Croatia !!!

Inimesed, mis teil viga on?

Oleme perega mitu korda käinud TOP-iga nii Egiptuses kui ka Kreekas, oleme väga rahule jäänud! Kes ikka tahab viriseda, see saab alati, igal pool, ka 5* hotellis kui vaja viriseda, nuriseda ja vinguda. Inimesed, mis teil viga on? Olge positiivsed või istuge kodus! HEAD REISI!

Olen käinud Viru Reisidega kolm korda reisil (Pariis, Londonis, Amsterdamis, Brüsselis jne), olen väga rahule jäänud - kõik toimib nii nagu peab! Kiitus hr Männikule! *Samas vajan ka infot reisi - "Hispaania puhkuse" kohta: riigid, linnad ja peatused ning hotellid, mida teel läbite? Muu säärane, näiteks võib-olla on kellelgi säilinud reisikiri või reisipäevik? Veel olen reisinud Tensi reisidega, La Stradaga, Gondvanaga, Embach Tours, Tiit reisid, TopTours, Scandinavian Tours, Cassandra (GoTravel) jne - kokkuvõttes kiidan neid kõiki - kõik on hästi õnnestunud! Minu pagasis on ainult positiivsed mäletused!

kaimik3@hot.ee

Hea väike 17 toaga hotell, toad teisel korrusel, basseinis soe vesi, tagasihoidlik, hommikusöök tavapärane: vorst, juust, muna, helbed, piim, kohv, mahalajook,kohupiim kompotid. Normaalne. Õhtusööki meil ei olnud (käisime iga päev väljas erinevates kohtades söömas, õhutsöögi hind umbes ühele 6-12 euri, oleneb mida sööd?. Meri lähedal. Poed ja tavernid ümberringi, väga- väga mugav! Töötajaid pole näha, keegi ei sega. Väga rahulik ja privaatne hotell. Kuumus 30-33 C varjus, päikese käes 42-44 C, isegi ükspäev saime rõdul päikese käes kätte 63 C. Ärge liiga kaua päikese käes olge! Olin seal 31.maist 2008 õpilasgrupiga.

TÄNAME Scandinaviantoursi, kelle käest me reisi ostsime ja nemad ostsid reisi TopToursilt. Erilised tänud meie giididele: Kati Vaitile, Marilyn Tääkererile, Marko Saarestikule!!! Kõik oli KREETAL väga hästi organiseeritud ja elu-olu käis nagu kellavärk-super!!!Kiitus! Kiitus! Kiitus! SEEGA SUURED TÄNUD TOREDA REISI ORGANISEERIMISE EEST KREETALE!