krissss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sofia Land ei tööta, juba mõnda aega suletud. Kuuldavasti käivad maavaidlused ja niipea ei ole lootust et maaomanik alla annab ja lõbustuspark avatakse.

Elasin ise Filipiinidel poolteist aastat ja saabusin eelmisel kuul kodumaale. Küsi aga julgesti:)

Mactan Islandil randade pärast küll hotelli võtta ei soovitaks sest meres seal ujuda ei ole väga tervislik. Ikka liiga suurlinna külje all. Alternatiivselt on seal küll mõnedele suurtele hotellidele tehtud oma tehisrannad, aga ise soovitaks küll pigem paadiga mõnele teisele saarele minna. Ja üldse ei soovitaks Cebus oma aega kulutada. Seal lähedal on palju ilusamaid kohti. Taksodega on nii et tõesti lennujaama esine on neid seal täis. Ja esimese hooga üritavad nad muidugi tükk maad kõrgemat hinda küsida kui peaks. Sõidu alustamise tasu on jah 30 pesot ja neile tuleb lihtsalt öelda et nad meetri kohe tööle paneks. Selle peale ei tasu üldse loota et taksojuhid kohti teavad. Kindlasti peab aadress käe pärast olema ja kindlasti küsige juhilt üle kas ta ikka teab kohta kuhu minek. Kui olete sattunud just mõne mitte väga taipliku otsa siis on tõepoolest parem autot vahetada :))) Aga üldiselt on nad väga abivalmis ja sõbralikud :) Kindlasti tuleb teil vahva reis!

Saan siin jutu järgi aru et sina oled see kellele lubasin Manilas giidi kontakti anda. Leidsin just et Marek oli sobivasti lingi siia ühe teise kommentaari alla pannud :)))

http://www.celdrantours.blogspot.com/

Soovitan soojalt! Ilmselt see esimene on kõige parem- annab väga hea ülevaate kogu Filipiinide ajaloost ja sisaldab ühtlasi ringkäiku vanalinna osas Intramuroses. Kuuldavasti on ka ta kõik teised tuurid väga head. Nii et võta aga temaga ühendust kui sul kuupäevad paigas ja broneeri ette ära. Tal saavad grupid päris ruttu täis.

Ja Manila peale ära kohe kindlasti üle 1 päeva aega raiska. Lihtsalt üks liiga suur linn:)

Malapascuale soovitaks küll minna. Väga sümpaatne ja rahulik koht. Kohalikud ütlevad et see saareke näeb välja nagu kunagi Boracay (enne seda kui turistid massidena seda vallutama hakkasid :)))Rand on seal kindlasti parem kui Boholil (ehk siis Panglaol) kuna Boholil on korallid üsna kalda lähedal ja sellest on ka rannaliiv oma osa saanud. Ja sukeldujatele on Malapascua lihtsalt super!!! Kohale jõuab nii 3-4 tunniga Cebust liinibussi või taksoga. Kõigepealt siis Mayasse ja sealt nii 15 minutit paadiga üle. Koha peal võib peale sukeldumise näiteks ka rentida lihtsalt paadi ja paluda ennast ringi sõidutada. Väga kaunis koht seal lähedal on Calanggaman Island. Ja kohalikud on lahkesti nõus teile seal näiteks grillimisega pikniku korraldama:)))