kalakiisu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

no sorri, pole me geograafia inimesed. plaanides jääks palju funi olemata, sa lihtsalt oled liiga kahe jalaga maa peal. jep, selle lause võime selgeks õppida ning nii palju vahest siiski mõistame ka hispaania keelt, kes meist ei oleks seepe vaadanud, sealt jääb midagi siiski kõrva tahagi.siht on meil olemas, saartele oleks põhiline.ei, ma ei mõista miks sa nii tige või ennast täis oled, sp et sa välismaal elad ja sellest rohkem tead.s eda enam võiksid toetavam olla mitte õli tulle pritsida. meil just läksid sõbrantsid canariale juhututtavate juurde. oli tahtmist oli tahtejõudu ja oli minek. samamoodi. paljudel meist on soovid, kuid vähestel tahtejõudu nende täitmiseks.kuid kes ei riski see shampat ei joo- . . . Trip.ee palub jälgida õigekirjareegleid postituse tegemisel!

fjord. kui sa õelutseda tahad palun väga, terve reit on sulle vaba samamoodi teised pubede JA eluheidikute portaalid. ma küsin nõu ja abi, sa tuled nähvama, oleks et oleks midagi tarka öelda, ei sa ainult õiendad.eesti on mull juba viimased 5 aastat väike olnd, kõik teavad kõiki jnejne, VOT SEE ON KÜLAELU.plaan ja mõte tulevad tegude käigus, tsillida pole plaaniski, rügada on hoopis plaanis ja palju PALJU.Kui kõik mõtleks ja kaaluks ja arutaks oleks palju minemisi minemata jäänud seega vaatame ja ootame, mis homne meile toob ja me saame hakkama, ja kui sul head nõu ei ole bõid rahule jätta meid.

just. kindlasti võtame ühendust, kus kandis paikned?

Me oleme ju uurinud ka, mitte ei lähe sedasi, et mitte midagi ei tea. Üks asi on seal koha peal elada, teine asi lihtsalt lugeda. Sihtpunktid oleksid kuskil Mallorcal, Madridis, Marbellas, Barcelonas, Gran Canarial, Tenerifel, Malagas, Valencias. Meil seal kahes kohas tuttavad-sõbrad ka, aga pole nendega ühendust saanud, seepärast uurimegi. Et äkki keegi saaks majutada ajutiselt. Küsija suu pihta tavaliselt ei lööda eks.