kasep

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Mul ka plaan minna Fed Cupi vaatama ja olen uurinud enamus odavad kohad kõik kinni. Aga ise võtan üüri korteri Minskis, pakkumisi jagub kõvasti. Olen ka varem üürikorterites olenud ja siiani pole probleeme olnud. Kui on küsimusi võid julgelt kirjutada: kasep at hot.ee

Olen käinud nende kolmega Türgis. Anhel Toursiga käisin Beldibis 2006 septembris, nende teenindusega jäin rahule, kuigi oleks tahtnud nende poolt veits rohkem infot Türgi kohta saada. Teziga sai käidud Bodrumis eelmise aasta mais ja kõik oli väga super, giidid olid meil iga päev hotellis olemas, ekskursioone sai iga päev nende kaudu võtta. Pamukkale ekskursiooni saatja oli kohalik, kes rääkis täiesti vabalt vene ja inglise keelt, väga lahe mees oli. Temalt sai ka väga palju infot Türgi elu ja olu kohta teada. Eelmise aasta oktoobris sai käidud Novatoursiga Tekirovas ja no sellist teenindust pole varem kohanud, giid jäi infotundi hiljaks tund aega ja siis ka tegi selle kiiresti ja suht puudulikult. Kuna enne minekut ei saanud ma lennujaamas oma kindlustuspoliisi, pöördusin sama murega giidi poole, kes lubas asja korda ajada ja minu poliisi hotelli tuua. Kahjuks seda poliisi pole ma veel tänaseni saanud. Nii, et valik on sinu, mina kui lähen, siis kindlasti Tez-iga.

Hetkel olen Kemeri piirkonnas ja päeval on ikka soe nii 28-29 kraadi, aga õhtud on juba jahedamad, on mingi 17 kraadi.

Tere! Mis piirkonnaga ka tegu oli, kas Bodrum? Ja mis oli selle hotelli nimi kuhu teid viidi ja mis hotelli hiljem saite?