Pipi-Pikksukk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Parandasin firma nime ära, nüüd on õige !

Olen nõus, et loterii ongi loterii, kuid vaadates nende kodulehte ja uskudes nende sõnu, et nad garanteerivad, et pakutav hotell vastab 5* kvaliteedile siis leian, et see ei olnud päris aus käitumine. Kodulehel olevad hotellid on tõesti 5* väärilised aga sind viiakse kuhugi ... ei taha pahasti öelda.

Üks näide reisifirma esindaja käitumisest: Meil oli kaasas alla 2 a laps, kes magas oma lõunauinakut võõras toas, samal ajal kui meie terve päeva fuajees kottide otsas istusime ja ootasime millal nn. "pool tundi" täis saab ja reisiesindaja lõpuks saabub. Kuna tuba mis meile anti, võeti meilt lihtsalt ära, öeldes, et teil on 5 minutit aega, pange oma asjad uuesti kokku ja kolige välja. Kohe läheb selles hotellitoas elekter ära ja kanalisatsioon ka rikki. Absurdne mis???

Kui me oleksime lisaks eelnevalt maksnud summale maksnud 25 EUR nägu/1 päev juurde siis oleks hotelli poolt meile "vastu tuldud" ja hotelli toa remont oleks ära tehtud 1 tunniga :)

Teise pere laps magas 5* hotellis nari peal, mis asus hotellitoa koridoris.

Tegelikult on kahjuks meil selliseid näiteid veel rohkemgi.

Algselt pidime minema Alanya piirkonda, tegelikult olime Side piirkonnas - isegi mitte Side linnas. Koht ise täielik kolgas ja tühermaa.

Kui me reisi ostsime siis küsisime kas tegu on Tez Toursiga, nad vastasid, et on ise operaatorfirma. Tegelikult müüsid nad edasi Detur reisi.

Hotell kuhu meid esimesena viidi oli CLUB SIDE COAST HOTEL. Ei soovita !!!!!

Hotell kuhu meid Detur esinaja viis oli SILENCE BEACH RESORT HOTEL. Soovitan! Hotellil suur territoorium, oma lõbustuspark ja veepark jne. Väga lapsesõbralik! Ainus häiriv asi oli see et hotellis on palju venelsi.

Reisifirma soovitas kaasa vahetada kohalikku raha. Vale puha - kogu kauplemine käib tegelikult eurodes ja dollarites ja Türgi raha peale tegid kõik krimpsus nägu.

Eesti keelt ükski giid ei rääkinud, suhtlemine käis vene ja inglise keeles.