deborah

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

On tore lugeda teie kogemust. Ise mõtlen siin kas riskida osta septembri lõppu Tallinn Londoni liinile edasi-tagasi pileti kuna tundub olevat suht soodne.

Aitäh! Ma olen ühe korra lux expressiga käinud 16h paar aastat tagasi. Ning nüüd olen uurinud mugavamat ning võimalusel ka soodsamat varianti. Antud küsimuse esitasin et vaadata kas too kupeevaguni koht seda pea 100€ väärt on.

Nojah ning lisaks annab soodsama hinna veel sooduskoodid Tallink.ee lehel. Näiteks viimase jõulupakkumisega olen sõitnud kaks korda päevakruiis tal hki tal 16€ mõlemal korral.

Aga see edasi -tagasipilet kehtib ainult siis kui samal päeval? Plaan siis minna Ryanairiga Jaanuaris.

Siinkohal puhkepäevadel on toidupoed nagu Kaufland, Netto Berliinis nt lahti olnud. Väiksemates kohtades vöib-olla on erireeglid ei tea. Olen ise käinud Berliinis 10 korda, stutgardis,kasselis, detmoldis.

jah see on siis küll kummaline et easy jet ära lõpetab. Kontrollisin üle netist-jah tõesti see air baltic'uga tuleb ikkagi üle 2000. Ses mõttes on see vist ju ikkagi soodsam kui selle Easy Jetiga minek kui plaanida see septembri algusesse. Ma lihtsalt ise teen ka plaane et äkki läheks Berliini septembri esimesel nädalal aga hetkel on veel kõik lahtine. Otsin netist soodsaid pakkumisi ja nii leidsin ka selle artikli siin.