andres99

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

8 meeldimist
4 postitust
36 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

to paciocca 

meil on väga palju rattureid kes kannavad kiivrit ja kes ei kanna, kuid hommikustesse liiklusuudistesse satuvad ikka need kes ei kandnud kiivrit

Kas on raske reisile kaasa võtta (taskusse pista ) mõned maskid ja vajadusel neid kasutada? Ei ole muidugi neid 30 kraadises kuumuses kasutanud, kuid kui ma tahan sinna reisida siis aktsepeerin kohalikke reegleid ja ei valiks selle järgi reisi sihtkohta

Saatkonnas tehtud viisaga läbiti passikontroll (Goas) kiiresti. E-viisaga kulus järjekorras üle tunni, et riiki sisse saada (sõrmejäljed, pildistamine) Goasse minejatele veel, et sularahakurss oli eelmine nädal tunduvalt parem kui ATM Swedpanga kaardiga võttes ( 73 versus 78)

Mina võtan kohapeal ATMist või vaatan kohapeal sobivama kursi

ikka 50$, kui kasutada Tripi otsingut või googeldada :)

Lõuna-Goas on randu sadu kilomeetreid, kuid muie oleme Patnemi rannas 18-23 jaanuar ja Selveri kilekotti pole pigem Kingfisher.

Ka meie ei saanud varem reisida kui lapsed suured ja oma elu peal, kuid ma ei tulnud kunagi selle peale ,et kurta finantsiliste võimaluste üle. Nüüd on lapsed suured ja ise vanavanemad saame reisida ja ka lapselapsi kaasa (euroopasse) võtta. Tuleb olla positiivne ja loota parema tuleviku peale.

Lapsele on vaja taotleda eraldi e-viisat.Sünnitunnistusest ei piisa peab pass olema

Lubage siis endale alko asemel mõni muuseum või muu kultuuriasutus :)

Tere ja suured vabandused vaikimise pärast! Inimene teeb plaane ja jumal juhib,kahjuks mu plaanid luhtusid ning Portugal lükub mõnda teise aastasse.

Mai alguses rannapäevi ilmselt ei tee siis soovitaks väikseid sisemaa linnakesi nagu Oria, Martina Franka(oli meie staap kolmeks ööks,kust tegime väljasõite)ja eelpool nimetatud Lecce,Alberobello,Matara. Meil oli ka paar puhkepäeva ja rohkem ei jõudnudki.Oleks tahtnud ka matka kuskil rahvuspargis,aga aeg sai otsa

Ikka on võimalik,kui sõidad tipptunni ajal äärmises vasakpoolses sõidureas kolonnis,kus sõidavad kohalikud, kellel on kleeps aknapeal ja kes põrutavad seitsmekümnega otse sillale ja Sina nendega koos. Tagasipööret sa enam teha ei saa ja oledki teiselpool silda linnakassat täitmas palju kopsakama summaga.Äärmine parempoolne rida suundub ümbersõidule ja teine rida kassade juurde kolmas ja neljas otse linna.

Kui kolka poolt tulla mööda peateed,enne Nemo teeotsa on politsei putka ja makseautomaat.Kui mööda metsaradu sõita siis võid äkki ka maksmata sisse lipsata, aga politseil on head pikksilmad ja kui piletit nähtaval kohal pole on kamm turjas.See 1 latt kogu reisi eelarve juures ei tohiks küll kedagi maha lüüa, jätad ühe õlle joomata ja ongi eelarve barlanksis. Kui plaan olla Jurmalas mitu päeva ja linnast autoga mitte välja sõita,linnas tiiruta palju tahad siis ei kulu ikka rohkem kui latt. Eelmine nädal oli Riia poolt tulles piletiostmine väga kiireks tehtud sellega et teenindajad andsid kohe pileti ei pidanud ise mündiga küünitama.Sai maksta ka kaardiga.

Ostad kohapeal auto, sõidad Eestisse.Võtad autost rahakoti välja ja müüd auto ilusasti kasuga maha

Ostetud pilet Londonisse aprilliks.Tahaks Eesti õhult infot,aga klienditeeninduse numbrilt saad ainult linnulaulu lõõgastava muusikaga.Olen kulutanud juba üle 10 Euro, et seda audio lõõgastust kuulda,pikim oote aeg oli 15 minutit siis hakkas rahast kahju.Kas kõneminuti hinnaga loodetakse kahjumist välja tulla?

Meie küll ei pidanud,kasutetud lisateenused ainult.

Olen mõned korrad kasutanud. Peab oma majutuse aegades kindel olema, sest peab ettemaksu või kogu summa (sõltuvalt bronni ajast) ära maksma ja tühistamise korral ei saa kõike tagasi. Osad pakkumised on siiski soodsad ja kui soov kindel, siis anna minna.

ma käisin aastal 86. Vahva oli.Poes lõunapausil müüja sõi näppudega pilaffi,kedagi ei häirinud, meie jaoks eksootika.

Brick Lane piirkond. Kui turvaline on võtta öömaja selles piirkonnas.Asukoht norm:galeriid, turud ja söögikohad. Samas boheemlased ja suur sisserändajate hulk

vaata sealt www.housetrip.com Ise otsin sealt Londonis majutust

Meie oleme küll Pugliast vaimustatud. Ööbisime kolm ööd Martina Frankas vanalinnas, kus tuli tunne ,et oled mingis labürindis ja kunagi ei tea kas jõuad oma ööbimis paika või lõpetad mingis tupikus. Sealt tegime väljasõite Materase ja Alberobellosse. Maanteedel sõites pikkade ja käänuliste kiviaedade vahel oli tunne, nagu liiguks Saaremaa ja Postitee ristsugutisel. Kaks ööd olime Lecces ja liikusime sealkandis ja kaks ööd Joonia mere ääres Torre Vados. Vanalinnade Lecce ja Martina Franka mõnu ilmnes õhtuti kui ilm oli jahedam ja ka kohalikud liikusid tänavatel. Päeval, 30 kraadises palavuses liikudes oli paras piin ja huvi kadus kiiresti. Randadest niipalju, et Joonia meri oli palju soojem kui Aadria meri. Kuna Itaalia puhkuste periood polnud alanud siis olid pikad liivarannad nädala sees peaaegu inimtühjad. Tasuliste rannatoolide ja varjudega varustatud osade vahel on tasuta rannaribad. Soovitaks täisrannapäeva puhul võtta lamamistoolid ja vari, kuna päike on ikka väga karm.

Meie oleme käinud korra Pariisis ja korra Sharmis.Kõik toimis korralikult. Leiab soodsaid pakkumisi. Ainuke häda,et kohe tuleb maksta ja tühistamine suht kirves.

See ringtee on selleks,et kui sõidusiht on teiselpool Jurmalat ei peaks läbi linna sõitma. Sellest aastast tehti ka kohalike elu raskemaks, kui varem kehtis pilet terve päeva siis nüüd tuleb iga sissesõidu eest maksta või sõita ringi neil,kes elavad teiselpool Jurmalat ja käivad Riias tööl.Ikka seleks ,et viia transiit linnast välja ja jätta kohalikele ja pühkajatele rohkem ruumi.

Tere Kuidas toimub registreeritud pagasi ära andmine (Roomas),kui ma olen teinud online check-in. Tänud