girlie

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tavalise turismika jaoks ei olegi kopsupilti vaja, aga kui on soov endale taotleda WHM (working holiday maker) viisa, siis on kopsupilt kohustuslik. ;o)

Põhimõtteliselt teeb see sama välja. Kui kiirelt viisa kätte said?

Reaper - Soovitav oleks ka meilile saadetud viisa kinnituse kiri välja printida, et vajadusel seda piiril näidata. Nii 100% kindluse mõttes ;)

Poisike - Lend väljub 06.09 ja sõidan Tallinn-Stockholm-Frankfurt-Sydney. Võtsin ühe suuna pileti ja maksin 13 000

... saab ka odavlennufirmaga easyjet.

Nüüd on juba piletid olemas (väljasõit on 06.09). Viisataotlusel panin kuupäevaks aga 01.09, sest umbes septembris oli nii kui nii plaanis sõita. See kuupäev ei peagi nii täpne olema. Pane sinna umbkaudne kuupäev millal oleks soov sõita. Päikest! :o)

Selle jaoks on olemas isegi üks väga huvitav ja sisukas koduleht, kust leiad sa kõik vajaliku info ülesse. Lase hea maitsta ;) http://infoaustralia.eu/index.php

Lõpuks saabus kaua oodatud positiivne vastus :o)

Juba kolm nädalat ja ikka ei mingit infot. Ei julge lennupileteidki ära broneerida kuigi tahaks septemrist minema sõita.

Aitäh info eest, nüüd tean et mul on ikka veel lootust - peab veel lihtsalt jaguma kannatust et oodata. Röntgeni tegin Linntammi juures ja nad on selle juba ilusti kätte ka saanud. Mul on sõrmed ja varbad ristis, et ma ikka selle viisa saaks. Pinget lisabki just see asjaolu, et mu sõbranna sai oma viisa nädalaga kätte (kuigi me koos täitsime avaldust ja koos käisime arsti juures) aga minu viisa on ikka veel menetlusel.