eisenhower

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Juba valismaal viibija kindlustus

Tere Mul tekkis tana voimalus odavalt Austraaliast Taisse lennata, kuid juba valismaal viibijana porkasin vastu Eesti kindlustuspakkujate vastuseisumuuri. Nimelt on enamikul reegel, et reisikindlustust tehes peab viibma kodumaal. Mina aga jouan juba homme hommikul Taisse ja sooviks need kolm nadalat seal siiski ara kindlustada. Vahemalt tervisegi. Voimalust valismaalt telefoni teel kindlustust teha pakub kull Salva, kuid samas ei vasta nad mu konedele. Niisiis abipalve: Kas oskate soovitada monda firmat, kellega voiks veel homme Taiski jutule saada. Aitahh

Mina olen ka üks nendest, kelle dokumendid 16ndal aussi jõudsid. Et mu lennuk läheb juba kolmandal septembril, olen viimased päevad üsna murelikult postkasti vaadanud. Samas, kui Katariinul käes, ei tohiks tõesti teistelgi enam kauem minna. Eks siis tuleb pöialt hoida.

Paistab, et idee praegu metsa minna polegi niivõrd originaalne. Ehkki ka mina lähen mõne sõbraga pisut varem, elik teisipäeval paariks päevaks Karula rahvuspargi lähistele.