reisijaX

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ehhh. Kas on meil mõtet siis osta esmaspäeval siiski carte orange? Arvestades sellega et neljapäeval me oleme juba Tallinnas tagasi. Seega jääks carte orange kasutamise ajaks 3 päeva.

Uurisin seda tsoonide kaarti netis. Kui meil on peamine soov külastada Eiffeli torni, Arc de Triumfi ning veel üht-teist kui aega jagub, kas selleks peaks piisav olema 1-2 tsooni päevapiletist? See oleks ju väga hea variant sel juhul.

Marikene, meie käisime ja täiega saast see dolphin marina

aga novatours on tõesti alla käinud. Kasutab selle leedu AURELA lennukompanii teenuseid. Just eile tulime Bulgaariast, lend sinna ja tagasi lennates lükkus edasi 1t võrra, see pidi tavaline asi olema nende puhul. Novatoursi esindaja kohapeal Bulgaarias täiega blond uimane kala, telefon väljalülitatud kaks päeva.. mida ta seal esindab...? hotell oli ka täiega saast oma 4 tärni kohta, kataloogis polnud sõnagi öeldud selle kohta et liivarannas asub hotell asub tegelikult küll rannas aga endise väikese sadama juures kus ei saagi ujuma minna - igalpool betoonist äärised. Ühesõnaga pettunud.