wolff4

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul sõit just ees Kreetale 16.06.08, tahan ka auto rentida (3 täiskasvanut). Palju see koos kindlustuste ja muuga maksma Sul äks. Tean, et sõltub autost jne. Kauaks sa rentisid ja mis auto, kui saladus pole. Kuna inflatsioon ja muu säärane. Eelmisel aastal olin alates juuli keskelt üks nädal, nüüd tahaks 7 päevaks vähemalt (kohal olen kaks nädalat) auto rentida aga hinnad on kindlasti muutunud.Tänud ette.

Eriti suured tänud Toivole soovituse eest kodus istuda. Ei sõida Kreetale esimest korda ja olen oma üsna pika elu jooksul käinud ka teistes "värisemise" kohtades, kasutades KREVETI teravmeelset väljendit. Kreetal ei ole tõepoolest veel "väristanud". Küll aga ei ole sattunud sõitma nö vahetult värisemise järel ja lähedusse. Kuna puhkus ei ole seotud rannas peesitamisega vaid mägedes ronimisega, siis tasub ettevaatlikum olla. Seepärast huvi tundsingi, et "kangelast" ei soovi mängida ja teadlikult saatust narrida.Võib-olla mehed on uljamad, mulle meeldib aga natuke enne reise kodutööd teha ja vähemalt kursis olla hetkeolukorraga kui midagi sellist on juhtunud regioonis kuhu praktiliselt juba sõidan. Ja trip on ju selleks, et üksteist oma teadmiste ja kogemustega aidata. Tänud asjalikele vastuste eest.

Vähemalt eelmisel 2007.a. Kreetal kui eestikeelset gruppi täis ei saadud (minujaoks natuke uskumatu)siis paigutatakse Teid sinna gruppi millist keelt te veel peale eestikeele või siis emakeele oskate või millisest aru saate.Meie valik oli inglise või siis vene keel. Kuid see võib olla ka nö petekas. Sest sattudes Leedukate gruppi kus giid oleks pidanud rääkima leedu ja vene keeles (inglise keelt ta ei osanud)pidimegi kuulama leedukeelset ekskursiooni, sest ekskursiooni alguses teatas giid bussis läbi mikrofoni, et nelja inimese pärast nüüd küll venekeeles ei hakka tervet gruppi piinama topelt rääkimistega. Minuteada sisaldab bussiekskursioon ka tasu giidi teenuse eest mis meie jaoks oli täiesti olematu. Nii, et ärge uskuge seda, et saate eestikeelse giidi teenust.Jutt siis ekskursioonist Samaria kanjonisse. Muidu tasub siiski rendiautoga sõita ja paha pole kasutada ka kohalike reisifirmade teenust. Ei ole sugugi kallim.Vähemalt teate et saate ekskursiooni selles keeles millest aru saate.

selle pildi järgi asi Kreetat siiski ei puudutanud. Loodan, et kõik läheb hästi.