Cameroon

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
47 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ega te eile ei abiellunud? Euroopa Liidu kodaniku pereliikmele antakse ikka üldiselt elamisluba või nii :D Seda enam, et tegu on abikaasadega. Sinu mehe vanaema tädipoja lapselaps ehk ei saaks jah seda elamisluba, aga abikaasal peaks selleks justkui õigus olema kui sa vahepeal pole ise Induks hakanud:D

Ju tal see elamisluba on enda tehtud ja nüüd tahab "ausaks poisiks" hakata :P

Meili peale tuli igasuguseid kosmilis pakkumisi aga kui messile kohale jõudsin ei näinud ma neid hindu mittekuskil:P Ju mai märganud kirjas märget, et hinnad on eurodes või tegu on naljaga:D

Kas natuke häbi pole esitada mistahes juhul oma kapsalehekest tõendamaks enda isikut?:) Igasugune isikuttõendav dokument näitab nii mõndagi inimese enda kohta ja kui sa juba avastasid, et see räbal on siis on see juba suur samm arengu suunas, tee nüüd natuke väiksem samm KMA poole!:) Nii laisk ka nüüd ei tohi olla, isikuttõendav dokument on reisimisel ÜLIOLULINE! Inimesed tulge maa peale ometi!

Nad on yhe lause veel ära õppinud.... "Külm on?" :))) ja täitsa aktsiendita ütles!:)

Kui minukäest Egiptuses küsiti kust ma tulen, siis minu vastuse peale, et Eestist võtsid nad üldjuhul telefoni välja ja näitasid oma Eesti sõpru või nimetasid neid koguni girlfriendideks!!:D:D:D

Sinu kommentaar on nagu anekdoot:D Väga põnev oli lugeda!:) Ja pooldan seda 8ndat punkti!:))))

Türklased oskavad väga hästi süüa teha!:)

Ma vaatan et meie arutelu läheb väga hästi teema pealkirjaga kokku:)

sultanja mu vaaritamine seisab sinu retsepti taga:P

Loe nyyd natuke tähelepanelikumalt, ma ytlesin et võrreldes Eestiga on Türgi ikka palju kordi suurem eksole!:))) Keegi ei maininud siis et suurriikidega võrreldes!!!

Mulle tundub jälle, et sina oled liiga vana selle saidi jaoks!:) ja ennem kui siin kommenteerima kukud, siis vaata üldse kas sa õigel veebilehel oled...see küll sinupoolt nimetatud TRIPP.EE pole!:)

Ekskjuusmi, aga ma pole küll kuskil maininud, et ma blondiine vihkan!:) Mainisin lihtsalt korra, ainult ÜHE KORRA, et blondid pole mingid imeloomad lõunamaades ja ei tasu neil foorumis igasse postitusse ja kommentaari panna lauset: " Appi ma olen blondiin, mis nüüd saab? Mehed ju kõik tahavad meid! Kas ma pean turvamehed kaasa võtma väää??" Selle järgi ei tasu veel midagi järeldama hakata! Täpsusta enda jaoks sõna "vihkama" tähendust!:) Ja ekkkhhhhhmmmm....mis kadedusest sa räägid? :D Kas niimoodi tõstavad blondid oma enesetunnet? Mul pole küll põhjust mittekedagi kadestada...ei blondi ega punapead ega roosade ja roheliste juustega inimesi!:D Ma olen ikka väga rahul sellega kes ma olen!:)

Ja oma eelmisele kommentaarile lisaks ..... ei tahaks meist vist keegi, et Eestisse saabujad otsustaksid eestlaste üle selle inimese järgi , kes lennujaamas radikal pohmelli välja magab või kodutud kes sooja otsivad nii, et kõik radikad on neid täis...või kes kohe lennujaama ees prügikastis pudeleid otsivad!? Niiet ärge otsustage ka teie teiste rahvuste üle nii kergekäeliselt!:)

Mina olen ka süsimustade juustega!!!!:)) Ja ei saa aru küll et saaksin vähem tähelepanu mõnest blondist, siinkohal veel nii palju, et see tähelepanu on väga meeldiv ja igati teretulnud!!! Sest Türgis on ikka normaalseid inimesi ka!!! Ja olgem ausad. . . Eesti on nii pisike, et kui üks suur Türgi kuuleb kuskilt, et Eestis on ilusad naised siis võib sellele pisikesele Eestile tunduda tõesti nagu Türgis on kõik mehed ühed suured k!!mikud.... Viige ennast ikka sellega ka kurssi kui mitu korda on Türgis rohkem inimesi ja näete, et teile kirjutab postkasti ainult murdosa...imepisike osa inimesi ning selle põhjal ei saa türklaste iseloomu , olemuse või mille tahes üle otsustada!!!:))))

Oled ise üldse mees või naine?:P

Äkki annad meili?:) Enda oma!:D

Eks ta ole, et kõik inimesed ei ole ühesugused, endalgi on Türgist paar head sõpra ja tundub uskumatu, et nad türklased on. Just seetõttu, et see rahvus on viimasel ajal tuntust kogunud oma alumise ajupoolkeraga. Kindlasti tasuks kainet mõistust säilitada nende "mesimokkadega" suheldes, neil on juba selline kõva praktika tuhandete turistide näol seljataga, et küll nemad juba teavad kuidas kõike elavat ja liikuvat voodisse saada...või nagu eelpool mainiti...ka mitteelavat!:))

tuleks heameelega sinuga välja , aga ma tulen alles 1.5 kuu pärast pariisi:))

Marti kõik pole nii osavad netist otsima ja mõni lihtsalt ei oska netist otsida , ei tasu kohe nii kurja häält teha:))

Endal oli plaan osta just bookinghouse'st pilet Miamisse. Loodan, et siis minul nii kehvasti ei lähe:(((

Pisike lõik türklase enda suust(siinkohal veel niipalju et tegu on copy-pastega ja teksti pole muudetud):

İ CAN MEET WİTH RUSSİAN GİRLS EASİLY:D SO İ DONT CARE THEİR LANGUAGE... İ ASK HER THEİR NAME HOW ARE YOU İ SAY THEM KRASİVAJA:D THEN GO TO THE DİSCO.. DANCE-VODKA AFTER THE NİGHT GOİNG TO THE BED AND SEX:D RUSSIAN=SEX+VODKA

see oli 1 näide miljonitest kuidas suur osa türklasi võib mõelda! Ega see lause eurooplannade kohta käies palju ei erineks ma usun!

Kuukivi jutt on päris õõvastav aga kindlasti on sel ka tõepõhi all, niiet ärge otsige sellistest riikidest seksi, piirduge flirdiga!!:)))

Punkel sa said valesti aru, Egiptuses käib iga kuu tuhandeid turiste ja egiptlaste maitse on muutunud sellega mis oli see turismiaja alguses, nüüd nad on pepsid, tahavad saledaid, ilusate silmadega ja pikkade juustega ja neil on veel igasugused nõudmised:D (see vist erinev olenevalt piirkonnast) Aga mis puutub Hispaaniasse ja Egiptusesse siis...mehed peaks Hispaanias küll oma naisel silma peal hoidma, aga Egiptuses võivad julgelt oma naist tutvustada kui oma õde või sugulast , siis saab naine ohtralt kinke ja komplimente:)))))