Paaapua

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari

2 külastatud kontinenti

Viimased kommentaarid

Milleks netis võrrelda, astu läbi palmtek.ee-st Suur-Sõjamäe 42A Tallinnas TP 10-18 ja võrdle neid elusast peast.

Garmin Edge 605 on prillide ja hambaklambritega õde Edge 705-le ja tegemist on eelkõige rattakompuutriga, millel ka GPS ja kaardi vaatamise funktsioon. Matkal või mujal kui rattal on selle seadme kasutamine siiski ebamugav juba tema korpuse tõttu, lisaks ka suhteliselt kehva resolutsiooniga ekraan.

Universaalne GPS, mis on puutetundliku ekraani ja mõistlike ning käes mugavate mõõtudega, töötab vastavate kaartide kasutamisel nii juhendava autonavi kui rattakompuutrina ja mahub sinu eelarvesse on Garmin Oregon 200 - näiteks siin: http://www.palmtek.ee/index.php?page=&action=show_product_details&product_id=96&group_id=25. Saab lisada pulsivöö, kiiruse- ja kadentsdianduri, ning autokomplektiga kasutada ka autonavina.

Tomtomi toodangust tasub 930 mudelit eelistada vaid siis, kui on plaan sõita P.-Ameerikasse või Venemaale. Muus osas on 730 praktiliselt sama, puudu on bluetooth pult ja täiustatud positsioneerimistehnoloogia (seade fikseerib edasiliikumise ka GPS-signaalide puudumise korral, näiteks tunnelis).

hind on Eestis isegi nii madal, kui 5890.- www.palmtek.ee. Kui neti kaudu tellimiseks pole piisavalt suuri mune, siis saab ka ise kohale minna. Näiteks seesama 60CSx on neil vaid 4690.- hinnaga!

Parima hinnaga Garminid Eestist kohapealt saab ikka Palmtekist www.palmtek.ee, kaup kohapeal olemas ilma igasuguse tellimiseta - näiteks Nüvi 250W laiekraaniga vaid 2999.-, lisaks saab osta EOMAP Eesti Teejuhi vaid 199.- eest! Lisaks ka aastane garantii.

Muideks uusimas Garmin Nüvi 550 on Garmini 2009 aasta Euroopa kaart juba sees, mis annab Baltikumi osas juba päris hea katvuse, muidugi mitte nii hea nagu EOMAP eesti Teejuht.

Mina ostsin oma kogu Euroopat, sh. Ida-Euroopat, Eestit, Baltimaid ja Venemaad ning ka Ameerikat ja Kanaari saari sisaldava TomTom 920 www.palmtek.ee -st. Käisin sellega ka juba Venemaal, kus kaart töötab üllatava täpsusega ja isegi majad on kaardil. Euroopa suurlinnades on ikka jube mugav sõita. Lisaks töötab asi telefoni hands-freena. Muusikapleierina ja pildivaatlejana ei kasuta, kuid ka seegi võib vajalik olla.