trip-krainetrip-ukraine-dark

rändurinna

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
9 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei! Minu laps käis 17aastaselt üksi Austraalias(dets 2014). uurisin küll siit ja sealt aga mingit konkreetset vastust ei saanudki. Lugesin lõpuks selle lennufirma reisimise tingimusi ja seal oli soovitav kaasa võtta notariaalne vanema luba. Lasin selle notaril teha- inglise keelse, kuid tegelikkuses ei küsinud seda keegi. Isegi Moskvas mitte :) Seega arvan, et kui notariaalne luba üksi lennata on olemas, ei teki mingeid probleeme.

Suur tänu rranne, et jagasid oma reisikirja. Sellest oli- on suur abi :)

Kas Bohol väga ära ei ole räsitud?

helta. Kas Manilast Palawanile ostsite piletid kohapealt? mis maksid? Kui 3 nädalat plaanime reisida siis kui kaua on mõistlik sinna jääda?

Vabandust :) Olen nii reisimõtetes juba ning tundus loomulik, et seljakotiga ja omal käel. Olemas on ainult lend Manilasse ja tagasi.

Kõike võib juhtuda, kaasa-arvatud Estraveli töötaja kadumine koos minu dokumentidega. Õnneks sain ma siit enne olulise info kätte, kui pidin oma rahalist seisu hbertiga lahkama hakkama :) Sellegi poolest tänan, et oma arvamuse ütlesid. Veel oleksin palunud teema-algatajalt reisi plaani kohta infot. Kas koostasite ise mingi marsuudi või kasutate juba kellegi poolt proovitud trippi. Meie plaanime ka Kambodzasse veidikeseks põigata(reis kestab samuti 3näd.aga mingeid konkreetseid plaane veel pole). kui viitsid, kriba mõni rida oma plaanidest! Tänud.

Suured tänud, hoidsin tänu teile palju aega, raha ja närve kokku :)

Äitähh põhjaliku vastuse eest.Aga kust ma leiaksin viisa taotluse info, mis täpselt vaja ja millisele aadressile saata?

Kus te viisad tegite? Kas käisite ise Soomes või kasutate mingi reisibüroo teenust? Meil plaan minna dets. lõpus aga vaatan, et Estravel tahab 42 euri näost ainult teenustasuna- kui mitu taotlejat siis mõistlik vist ise soomes käia?!

Lennuk jõuab Antalyasse 23.25- mis mõistlik edasi teha oleks? Kas öö olla lennujaamas või saaks sealt veel mõne ööbimise ja siis hommikul edasi Alanyasse?

Suured tänud, kes vastasid. Proovin siis vaikselt reisi kokku hakata panema. Kas üks nädal on piisav, või oleks seal ka kauem tegemist?

Tegelikult huvitaks mind just 2-3 kämpingut, mis oleks mööda maad erinevates kohtades, et sõita ringi ja nt. 2 ööd ühes kohas ja siis edasi ja jälle teises kohas. Kuna puudub saarest kaart ja ülevaade on raske nii broneerida, kui ei tea-kuhu bronnid. Äkki satub nt.ainult 2km vahega ja siis ju jama.

Vahepeatus ilmselt Slovakkias või Hollandis. Hollandis???

Meie pere läheb samale reisile 14.07 ehk siis teie saabumise ajal. Miks just selline küla peatuspaigaks ja kas ööbite tekides- kämpades ja kui viitsid kirjuta palun oma marsuut ja kas sõidate ühe jutiga kohale jne. Kuna meil ainult 1 juht siis teeme esimese peatuse(ööbimise Poolas) ja edasi täpset ajagraafikut ei oskagi ennustada.