trip-krainetrip-ukraine-dark

ullike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Paari päeva pärast sõidame üle vee ning kavatseme veeta ca 20 päeva sellel maal. Kõikvõimalikud ettepanekud ja nõuanded on kindlasti teretulnud, eriti mis puutub telkimisse ning matkamisse: inxullike@gmail.com

Ilm on lõunaosas enamasti suurepärane, põhja pool udune-sajune. Kaubandus on ära jaotatud mõne keti vahel ja seega on hinnad enamvähem samad nii et suurt vahet polegi. Mercadona on olnud üldiselt suht soodne hinna-kvaliteedi poolest kuigi viimasel ajal on tooted kehvemaks läind (just Marca Blanca suhtes). . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

nii jala kui rongiga. viimasel puhul sõidad peatusesse Martorell, eksled natuke ja pärid inimestelt et kus on teine jaam ja siis mõned peatused edasi. aga etsikese nõu on muidugi asjakohane küll:)

viinamajandust kaeda tahate siis selleks on lähim Vilafranca del Penedes ja Sant Sadurni kant, esimeses peamiselt veinindus (üsna meeldiv muuseum ka)ja teises cava. keldrite külastuseks tuleb enamasti aeg enne kokku leppida. kui küsimusi siis esitage:)

http://www.loquo.com/es_es peamiselt küll erakuulutused aga sobib üsnagi hästi nt toa otsimiseks. ja muukski.

olen kohal ja mõneks kuuks arvatavasti, kellel huvi võtku ühendust. páris mitu lahedat veinikat on siinkandis;)