jacky

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulime eile Rhodoselt, bensiinihind oli u 1,23 kuni 1,29. Poes tõesti hinnad kallimad. Näiteks kõige odavama singi leidsime 3 euro eest, sama keeks, mida hotellis pakutakse on 3.10, sai u 1.5, õunad 2,45, vesi oli 1.5 liitrit u 70-80 eurosenti, normaalsed veinid u 5-6 euri, kokteile pakutakse u 3-4 euro eest.

Rannas maksab päevavarju rent koos kahe tooliga 6-7 euri.

Kui väljas söömas käisime, siis alati kulus 20 euri kahepeale (nt 2 jooki+salat+mousaka). Kõige parema kogemuse saime Rhodose linnas Pizza Hutis süües, kus 20 euro eest saime väga hea kõhutäie ja super teeninduse ning kõige negatiivsem kogemus Lindoses Itaalia Pizzerias, kus sama raha eest ei saanud kõhtu mitte midagi ning kuna kaks üliõpilast ei tundunud erinevalt vanapaaridest ka suur tuluallikas, siis saime ainsa laua, kus polnud konditsioneeri, mis oli kõige läbikäidavamas kohas ning meid unustati sinna lihtsalt ära. Sellist ükskõiksust ei ole isegi kuskil rotikas Tallinna pubis kohanud. Lisaks kõigele oli arvel ka kohustuslik tipp 7.5 euri. See oli ka ainus kord, kui tippi jätsime, sest kui proovisime nt Falirakis Orionis tippi jätta, siis seda lihtsalt ei võetud vastu.

Meile täitsa meeldis Mussese/Mousese hotell. Staff on tore ja sõbralik ning kõik on tiptop ja palju ilusamas kohas, kui nt Sea View. Muidugi võib juhtuda, et saate ilma konditsioneerita toa, aga meie lahendasime selle mure avatud rõdu ukse ja märja lina all magamisega. Kolmadal-neljandal ööl harjub juba kuumusega ära ka, siis ei ole enam öösiti hull magada, kuigi äratus on päikese poolt juba pool 8 või 8 garanteeritud :) Hommikusöök on ka täitsa korralik, söö palju jaksad süsteemiga ja kui otsa saab, tuuakse juurde.

Olime Falirakis, ärkasime ka värina peale üles ja jäime kohe pärast seda uuesti magama. Hotelli välisseinas oli paar pragu, aga ei midagi hullu. Järgmine öö oli järeltõuge, aga see oli nii nõrk, et magamise ajal ei tundnudki seda. Üks Austria naine rääkis, et tema ööbis Ixias ja seal olevat inimesed natuke paanikas olnud. Ei julgetud randa minna, kartsid tsunaamit ja Rhodose linnas olevat u 1800 turisti tahtnud reisi pooleli jätta ja lahkuda.

leidsin ise ka veel miskit, juhul kui keegi veel peaks abi vajama http://www.couchsurfing.com/